Piękne dekoracje weselne z kolekcji Romantyczna, w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.
search
  • Piękne dekoracje weselne z kolekcji Romantyczna, w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.
  • Świeczka zapachowa w szklanym słoiczku. Wzbogacona o personalizowaną etykietę, w kolorze różu.

ŚWIECZKA w szklanym opakowaniu dla gości weselnych Romantyczny Ślub

8,98 zł
Brutto
Efektowne podziękowanie dla zaproszonych gości weselnych w postaci personalizowanej świeczki. Personalizacja na pewno nadaje osobistego charakteru, podkreślając ważność uroczystości. Dzięki temu, że na etykiecie widnieją imiona Pary Młodej i data ślubu będzie to znakomita pamiątka z uroczystości weselnej. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Efektowne podziękowanie dla zaproszonych gości weselnych w postaci personalizowanej świeczki. Personalizacja na pewno nadaje osobistego charakteru, podkreślając ważność uroczystości. Dzięki temu, że na etykiecie widnieją imiona Pary Młodej i data ślubu będzie to znakomita pamiątka z uroczystości weselnej. Goście zwracają uwagę na odpowiednio dobrane dodatki, dlatego warto wybrać taki zaskakujący prezent, jakim jest personalizowana świeczka w szklanym słoiczku!

  • Słoiczek szklany posiada eleganckie zamknięcie ze specjalną gumową nakładką. Wewnątrz słoiczka znajduje się zapachowy wosk. Do zestawu dołączone są samoprzylepne etykietki w pięknym różowym kolorze, które prezentują się bardzo efektownie. Na etykiecie widnieje napis Dziękujemy, który podkreśli, że jest to podziękowanie dla zaproszonych gości weselnych. Nowoczesną czcionką wykonamy personalizację, która obejmuje imiona Pary Młodej i datę ślubu. Kolekcję Romantyczną dopełnia minimalistyczna grafika gałązki, z drobnymi listkami. Świeczka prezentuje się bardzo efektownie, w szczególności, że wosk znajduje się w pięknym szklanym słoiczku, który nadaje całości elegancji.

  • Personalizowana świeczka zapachowa to świetna propozycja upominku dla zaproszonych gości weselnych. Idealnie sprawdzi się jako gadżet na podziękowanie dla zaproszonych bliskich osób, w ramach podziękowania za udział w uroczystości weselnym, otrzymane od nich życzenia, dobre rady oraz prezenty. Świeczka sprawdzi się również jako efektowna dekoracja na weselnym stole. Warto umieścić ją obok nakryć gości, aby zaproszone osoby mogły zabrać ją ze sobą do domu. Obdarowane osoby z pewnością będą zachwycone, gdy otrzymają szklany słoiczek z woskiem i personalizowaną etykietką. Poczują się na pewno docenieni oraz wyróżnieni. Świeczka dodatkowo pozwoli stworzyć Wam wyjątkową aranżację uroczystości weselnej. Dlatego warto wykorzystać takie dodatki, które są spójne. Z pewnością idealnie sprawdzą się dekoracje weselne z kolekcji Romantyczna. Świeczka sprawdzi się również jako ozdoba na pamiątkowych zdjęciach, które będziecie mogli umieścić w personalizowanym albumie ślubnym na fotografie.

Wymiary:
  • wysokość: 9 cm
Ważne:
  • etykietkę na świeczkę należy nakleić samodzielnie.
  • w zestawie otrzymujesz święczkę i etykietę,
  • etykiet należy nakleć samodzielnie - są samoprzylepne.

Zobacz także