Pudełka w kształcie serca. Idealny upominek dla gości.
search
  • Pudełka w kształcie serca. Idealny upominek dla gości.
  • Pudełeczka serca w boho stylu. Miejsce na upominki dla gości weselnych.

PUDEŁECZKA serca na upominki dla gości BOHO

21,98 zł
Brutto

Pudełeczka serca na upominki dla gości boho to świetny wybór dla Was, gdy jako drobne podarunki wybieracie czekoladki, czy inne drobiazgi. Obdarowani czują się wyróżnieni. Chętnie zabierają taką dekorację ze sobą do domu, ale i z ciekawością zaglądają do środka już w czasie uroczystości.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczka serca na upominki dla gości boho to świetny wybór dla Was, gdy jako drobne podarunki wybieracie czekoladki, czy inne drobiazgi. Obdarowani czują się wyróżnieni. Chętnie zabierają taką dekorację ze sobą do domu, ale i z ciekawością zaglądają do środka już w czasie uroczystości.

Opis:
  • Pudełeczka serca na upominki dla gości boho są przeznaczone do samodzielnego złożenia. Szablon jest bardzo prosty do poskładania. Trójwymiarowe serduszko u góry posiada otwory, przez które przeciąga się sznurek lniany czy bawełniany. Ten ostatni wpisuje się w estetykę boho. Jednak to nie jedyny akcent tego wyjątkowego stylu, bowiem na powierzchni nadrukowane zostały płody ziemi. Wśród nich są trawy pampasowe. Bez wątpienia kojarzą się one z orientalnym stylem. Na środku serca znajdzie się napis: „Dziękujemy”. Będzie zapisany ozdobną czcionką. Dekoracyjny, twardy papier, precyzyjne wykonanie, a także prostota tej dekoracji zachwycają. Wystarczy tylko wypełnić ją dowolnym niewielkim łakociem czy też biżuteryjnym elementem i gotowe! Obok takiej dekoracji i prezentu nie można przejść obojętnie.
Zastosowanie:
  • Wybierając pudełeczka serca na upominki dla gości boho, zyskujecie piękne dopełnienie dekoracji weselnego stołu. Najczęściej tego rodzaju upominki układa się przy nakryciach każdego z gości. Można oczywiście zdecydować się na inne rozwiązanie. Upominki mogą zostać wręczone w czasie krojenia tortu. Wtedy Państwo Młodzi oprócz rozdzielania go, na talerzykach kładą pudełeczka serca, co bardzo elegancko się prezentuje. Tutaj oczywiście trzeba uważać, by nie ubrudzić podarunku tortowym kremem. W pudełeczku sercu na upominki dla gości boho może znaleźć się mała belgijska czekoladka, czy słodka, rozpływająca się w ustach krówka. Oczywiście możliwości jest zdecydowanie więcej. Jeżeli stawiacie na biżuteryjne prezenty, to świetnie mogą sprawdzić się kamienie ozdobne przypisane do danych znaków zodiaku. Rzecz jasna będą to znaki zodiaku gości. Pudełeczka serca z takimi prezentami można wręczyć w trakcie tradycyjnej zabawy. Polega ona na wymienianiu kolejnych miesięcy i zapraszaniu do toastu gości w nich urodzonych. Bez wątpienia będzie to jej świetne uzupełnienie.

Wymiary
:
  • całego serca 10cm x 9cm x 3cm;

  • pudełeczka, które pomieści podziękowanie głębokość ok. 3cm, grubość ok. 3cm

 WAŻNE:
  • pudełeczko do samodzielnego złożenia – nie wymaga użycia kleju
  • pudełeczka sprzedawane są bez sznureczka, kokardek, które pozwalają na zamknięcie pudełeczka, ale możesz je u nas dokupić osobno tutaj
  • pudełeczka muszą być zamknięte kokardką lub wstążeczką

Zobacz także