Smaczna krówka ślubna z personalizacją. Upominek dla gości weselnych z imionami Pary Młodej.
search
 • Smaczna krówka ślubna z personalizacją. Upominek dla gości weselnych z imionami Pary Młodej.

KRÓWKA ślubna personalizowana Sensual

1,98 zł
Brutto

Krówki personalizowane Sensual to słodki sposób, by powiedzieć zaproszonym na wesele gościom – dziękujemy, że jesteście z nami! Ten tradycyjny przysmak rozpływa się w ustach i jest uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Sprawdzi się na wesele urządzone w starym stylu.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 30.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Krówki personalizowane Sensual to słodki sposób, by powiedzieć zaproszonym na wesele gościom – dziękujemy, że jesteście z nami! Ten tradycyjny przysmak rozpływa się w ustach i jest uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Sprawdzi się na wesele urządzone w starym stylu.

Opis:

 • Krówki personalizowane Sensual mają elegancki i minimalistyczny design. Są zapakowane w papierki z personalizacją. Nadrukujemy na nich Wasze inicjały na brązowym tle, a także kwiaty, które prezentują się niczym impresjonistyczne, dzieło namalowane przy użyciu herbacianych fusów i wody. Mają bowiem beżowy kolor.
 • Pod inicjałami umieścimy Wasze pełne imiona z łącznikiem „&”, a poniżej słowo: „Dziękujemy”. Krówki są zapakowane w tradycyjny sposób, to znaczy z dwoma trójkątnymi rogami. Napisy idealnie współgrają z grafiką, ponieważ są utrzymane w jasnobrązowym kolorze. Krówki dodadzą zastrzyk pozytywnej energii już na początku wesela, w trakcie jego trwania lub pod koniec, bo pomysłów na ich wręczenie może być naprawdę wiele. Jedno jest pewne, na jednej krówce się nie skończy, dlatego warto dla każdego gościa przygotować kilka.

Zastosowanie:

 • Krówki personalizowane Sensual można położyć obok każdego nakrycia. W końcu ich design jest na tyle efektowny, że nie trzeba wkładać ich do żadnego pudełka. W ten sposób goście od razu widzą podarunek. Można też związać kilka krówek razem, np. przy użyciu sizalu, który przypomina słomę. Taki sposób prezentacji wpisze się w styl rustykalny.
 • Pomysłów może być zdecydowanie więcej. Krówki może mieć przy sobie animator zabaw i rozdawać je dzieciom jako nagrodę. Bardzo często na weselach organizuje się tzw. słodkie stoły. Właśnie na takim stole mogą znaleźć się krówki z podziękowaniem. Warto w takiej sytuacji obok umieścić tablicę, zachęcającą gości do poczęstowania się tym przysmakiem. Krówki w misie na stole z księgą gości to także jeden z dobrych pomysłów. W końcu każdy, kto będzie chciał wpisać kilka słów, będzie potrzebował chwili na zastanowienie, a ją może sobie umilić zjadając pyszną i słodką krówkę.            
Wymiary:
 • Ok. 7 cm x 2 cm x 1,5 cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, dlatego wysyłka zostanie zrealizowana po opłaceniu zamówienia,
 • minimalna możliwa do zamówienia liczba krówek z jednym wzorem to 30 sztuk,
 • krówki mają datę ważności do spożycia pół roku od daty zakupy,
 • produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także