Kartka z podziękowaniem za przybycie. Upominek dla gości wesela.
search
  • Kartka z podziękowaniem za przybycie. Upominek dla gości wesela.

KARTKA ze zdjęciem podziękowanie dla gości wesela (+koperta)

18,98 zł
Brutto

Elegancka i starannie wykonana kartka to oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności wobec gości za ich obecność podczas dnia ślubu. Będzie trwałą pamiątką z tego radosnego wydarzenia, która przez lata przypomni o miłości łączącej młodą parę.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 5.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wesele to piękny moment, kiedy para młoda świętuje w obecności najbliższych i przyjaciół. Dzielenie się tą radosną chwilą oraz podziękowanie za wsparcie staje się istotnym elementem tego wydarzenia.

Kartka podziękowania dla gości weselnych łączy w sobie prostotę z serdecznością. Na eleganckiej, białej kartce umieszczono piękne zdobienie w postaci szarego paska z delikatnym wzorem kwiatowym. Obok znajdują się słowa podziękowania:

"Dziękujemy, że jesteście z nami w tym ważnym dla nas dniu."

Dodatkowym elementem jest zamieszczone zdjęcie pary młodej, które nadaje kartce personalizowanego charakteru. Całość jest starannie zapakowana w przezroczystą kopertę z kalki, tworząc elegancki zestaw.

Kartka stanowi doskonałą formę wyrażenia wdzięczności dla gości weselnych i złożenia im serdecznych życzeń. Może być wręczona podczas przyjęcia weselnego lub wysłana pocztą do tych, którzy nie mogli być obecni osobiście. To pamiątka, która pozostanie w sercach bliskich przez wiele lat, przypominając o tej szczególnej uroczystości.

Wymiary:

  • Koperta 12,5 x 18 cm
  • Kartka 10 x 14,5 cm
  • Zdjęcie 8 x 8 cm

Ważne:

  • Minimalna ilość w zamówieniu to 5 sztuk.
  • Zdjęcie w wysokiej jakości prosimy wgrać do odpowiedniej rubryki znajdującej się przy opcji wyboru ilości produktu lub przesłać na adres produkcja@slubnezakupy.pl.

Zobacz także