Zaproszenia na wieczór panieński w postaci paszportu z biletem.
search
  • Zaproszenia na wieczór panieński w postaci paszportu z biletem.
  • Zaproszenia na panieński. Paszport z biletem na imprezę.
  • Zaproszenia na panieński w postaci paszportu z biletem.

ZAPROSZENIA Paszport z biletem na Wieczór Panieński 10szt

39,98 zł
Brutto
Nowoczesne zaproszenia na wieczór panieński w postaci paszportu z biletem.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz oryginalnego zaproszenia na wieczór panieński? Bardzo ciekawą, wartą rozważenia propozycją tego typu kartek, jest wzór, który prezentujemy powyżej. Zaskakujące, nietuzinkowe druki w formie paszportu z dołączonym do nich biletem to bardzo atrakcyjny wizualnie nośnik informacji. Ich intrygujący wygląd sprawi, że będą one stanowiły dla każdej uczestniczki imprezy dodatkowo wyjątkową pamiątkę miło spędzonych chwil.

Życie jest wielką podróżą. Dlaczego więc nie potraktować w ten sposób także imprezy organizowanej na cześć przyszłej panny młodej? Oferowane przez nas zaproszenia na wieczór panieński w postaci paszportów to jedne z najbardziej oryginalnych druków na rynku. Szykowne kartki utrzymane są w stonowanych barwach, przede wszystkim różu i bieli. Wszystkie grafiki zdobiące ich frontową część, są szare. U góry okładki znajduje się napis "PASZPORT na Wieczór Panieński". Poniżej nadrukowany został natomiast elegancki symbol róży wiatrów, od razu kojarzący się z podróżami. Prezentowane powyżej zaproszenie zachwyca nie tylko zewnętrzną częścią, ale i starannie przemyślanym wnętrzem. Umieszczone tam wielobarwne pieczątki oraz pasujący do motywu przewodniego cytat św. Augustyna, są idealnym dopełnieniem nietuzinkowego projektu. Jakby tego było mało, w zestawie z paszportem sprzedawany jest bilet na wieczór panieński. Osoba kartka stylizowana jest na rzeczywisty druk, który zabiera się w podróż w dalekie zakątki świata. Zawiera ona wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Nietuzinkowe, zaskakujące, nowoczesne – takie właśnie są dostępne na naszej stronie zaproszenia na wieczór panieński w formie paszportu z biletem. Wzór ten doskonale sprawdzi się w przypadku imprezy niespodzianki zwłaszcza dla przyszłej panny młodej, która uwielbia podróże. Uniwersalna kolorystyka druków sprawia, że dobrze komponują się one z klasycznymi dekoracjami i akcesoriami często wykorzystywanymi podczas symbolicznego pożegnania okresu panieństwa kobiety, która wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu.

Wymiary:

  • paszport 14,5 x 10 cm,
  • bilet 9 x 17,5 cm,
  • w zestawie znajduje się 10 sztuk zaproszeń (paszport+bilet).

Zobacz także