Zaproszenie na ślub z bilecikiem i lakiem do wyboru, papeteria z Kolekcji Rustykalnej
search
  • Zaproszenie na ślub z bilecikiem i lakiem do wyboru, papeteria z Kolekcji Rustykalnej

ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Kolekcja Rutykalna

11,98 zł
Brutto

Oryginalne zaproszenie z przepiękną kopertą i ozdobnym lakiem zaskoczy Twoich gości weselnych!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Zdobienie koperty: bez laku
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalne zaproszenie z przepiękną kopertą i ozdobnym lakiem zaskoczy Twoich gości weselnych!

  • Świetne, nowoczesne zaproszenie zrealizowane zostało w modnej, minimalistycznej estetyce. Karta zaproszenia jest wykonana na papierze ekologicznym, z delikatnym, nakrapianym papierze. Treść zaproszenia poprzedzi personalizacja, czyli imiona Państwa Młodych z pierwszymi literami imion jako odrębny element graficzny. Nad nimi znajdzie się data ślubu, ułożona na kształt łuku. Poniżej natomiast jest miejsce na właściwą treść zaproszenia. Barwy czcionek i papieru pięknie się uzupełniają i jako całość podkreślają prostą stylistykę zaproszenia. Delikatna, stylizowana na odręczne pismo czcionka, którą wykorzystamy do wyróżnienia nazwiska zapraszanego gościa, wywołuje rewelacyjny, naturalny efekt. Do zaproszenia dołączona została koperta z pięknym  zdobieniem, które będzie pasowało do zdobienia na karcie zaproszenia oraz uroczy bilecik na dodatkowe informacje zdobiony w tej samej estetyce. Do zaproszenia można również dokupić ozdobny lak do zaklejenia koperty.
Do zamówienia należy przesłać następujące dane:
- tekst zaproszenia
- tekst na bilecik
- odmienione imiona i nazwiska gości

  • Tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie. Przy zamawianiu zaproszenia prosimy treść w formacie .txt przesłać na adres produkcja@sklepyoms.pl lub wgrać do zamówienia z pomocą odpowiedniej opcji przy produkcie. Prosimy listę z nazwiskami gości wpisać w odpowiednio odmienionej formie jedno pod drugim bez numerowania, np.:
Jana Kowalskiego
Tomasza Nowaka
Dorotę Napierałę

  • Zaproszenie sprawdzi się świetnie dla osób, które cenią nowoczesną estetykę, w połączeniu z naturalnością i stylem rustykalnym. Dzięki pełnej personalizacji można zamówić zaproszenie dokładnie dopasowane do potrzeb. Piękna papeteria ślubna z pewnością zachwyci gości, a jednocześnie będzie zmysłowym zwiastunem uroczystości.
Wymiary:
  • 13 cm x 18 cm
Ważne:
  • minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk.
  • UWAGA! na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany  tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, aby skrócić czas realizacji zamówienia!

Zobacz także