Kolekcja Romantyczna w modnej kolorystyce różu. Idealnie sprawdzi się do stworzenia aranżacji weselnego stołu.
search
 • Kolekcja Romantyczna w modnej kolorystyce różu. Idealnie sprawdzi się do stworzenia aranżacji weselnego stołu.
 • Zaproszenie ślubne z czerpanego papieru. Efektowna grafika wianka i personalizacja.
 • Zaproszenie personalizowane na ślub wykonane z czerpanego papieru. Do zaproszenia dołączona jest koperta i bilecik.

ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Romantyczny Ślub

19,98 zł
Brutto
Eleganckie zaproszenie na ślub, które wykonamy z efektownego papieru. Zaproszenie to bardzo ważny element ślubu, wesela, o którym należy pamiętać z większym wyprzedzeniem. Personalizowane zaproszenie pozwoli Wam zaprosić bliskich w elegancki sposób. Całość prezentuje się bardzo stylowo, ponieważ dbałość o szczegóły jest dla nas bardzo ważna. 

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie zaproszenie na ślub, które wykonamy z efektownego papieru. Zaproszenie to bardzo ważny element ślubu, wesela, o którym należy pamiętać z większym wyprzedzeniem. Personalizowane zaproszenie pozwoli Wam zaprosić bliskich w elegancki sposób. Całość prezentuje się bardzo stylowo, ponieważ dbałość o szczegóły jest dla nas bardzo ważna. Warto dopasować motyw zaproszeń również z pozostałymi dodatkami z kolekcji Romantycznej.

Opis:
 • Niepowtarzalne zaproszenie ślubne, które wykonane jest z eleganckiego czerpanego papieru. Posiada nieregularne brzegi, które prezentują się bardzo efektownie. Dodatkowo do zaproszenia dołączony jest bilecik z personalizacją. Całość dopełnia koperta w pięknym bladoróżowym odcieniu. Zaproszenie prezentuje się bardzo stylowo, dzięki temu wpisuje się w najnowsze trendy. Główną grafikę stanowi motyw wianka, który wzbogacony jest o delikatne listki. Wewnątrz wianuszka znajduje się miejsce na inicjały Pary Młodej. Poniżej znajduje się miejsce na imiona Pary Młodej, jak i informacje dotyczące uroczystości. Na bileciku również umieścimy tekst przesłany przez Was, jak i grafikę wianka z Waszymi inicjałami.

Zastosowanie:
 • Zaproszenie pozwoli Wam zaprosić bliskich w elegancki sposób, dlatego należy wybrać odpowiednie. Dbałość o szczegóły z pewnością jest obserwowana przez bliskich, z pewnością przypadną im do gustu personalizowane zaproszenia, wykonane z czerpanego papieru. Personalizację, napisy wykonamy dekoracyjną czcionką, która prezentuje się bardzo subtelnie. Dodatkowo motyw roślinnego wianka nadaje delikatności, przez to zaproszenie wpisuje się w obecne trendy weselne. Kolekcja Romantyczny Ślub sprawdzi się na weselu w każdym stylu, ponieważ jest zachowana w jasnej kolorystyce. Dzięki temu, że zaproszenie posiada w zestawie kopertę w kolorze bladoróżowym, jest gotowe do wręczenia. Zaproszenie z pewnością spodoba się obdarowanym osobom, ponieważ prezentuje się bardzo elegancko.
Jakich treści potrzebujemy, aby spersonalizować zaproszenia ślubne?
 • Tekst na zaproszenie.

Pamiętaj! Tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia.
Tekst do zaproszeń należy przesłać w formacie .txt na adres druk@sklepyoms.pl
Wymiary:
 • ok. 12 × 17 cm

WAŻNE:
 • Wysyłka tylko po wpłacie na konto.
 • Minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk
 • W zestawie znajduje się koperta.
 • UWAGA! Na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!

Zobacz także