wazony, misy do kwiatów na wesele

Cudowną dekoracją na wesele są szklane wazony, misy i lampiony. Wiszące bombki powieszone w większych grupach stworzą romantyczny wystrój, wazony martini wypełnione kwiatami ozdobią stół weselny, owocnice i wazy wypełnione owocami zachęcą do ich skosztowania. Dla wielbicieli subtelnych ozdób na ślub znajdą się flakony i wazoniki na jeden kwiat.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Wazony, lampiony, misy szklane

Subtelne dekoracje tworzą niezapomniany klimat uroczystości Ślub oraz przyjęcie weselne to najważniejsze chwile w życiu i to nie tylko dla młodej pary, ale także dla zaproszonych gości, którzy powinni poczuć wyjątkowy charakter uroczystości. Oczywiście nie może zabraknąć suto zastawionego stołu, gdzie królują smaczne potrawy, pięknej zastawy, świec, kwiatów oraz innych tradycyjnych elementów tworzących uroczysty charakter wesela.

Jednak niepowtarzalny klimat subtelnego piękna wyjątkowego przyjęcia mogą tworzyć inne, ciekawe dodatki i takie możecie znaleźć w tej kategorii naszego sklepu. Wykonane ze szkła, białej ceramiki, czy też innych delikatnych materiałów ozdobne wazony na stół weselny, lampiony i misy o różnych wielkościach i kształcie dopełnią całości i stworzą subtelny, romantyczny nastrój. Każde przyjęcie weselne z całą pewnością zyska niepowtarzalny charakter, jeśli na stole, ale także w innych eksponowanych miejscach znajdą się wysokie i szklane wazony wypełnione pięknymi, świeżymi kwiatami, lampiony i misy stanowiące podstawę dla smukłych, eleganckich świec lub owocowych kompozycji.

Wazony, lampiony i misy - eleganckie dopełnienie dekoracji weselnej

W naszej ofercie znajdują się zarówno bardziej masywne wazony, świeczniki czy misy, jak i filigranowe, delikatne przeznaczone na jeden kwiat, czy też smukłą świecę. W zależności od preferowanego stylu możecie dobrać gustowne podstawy dla dużych kompozycji kwiatowych lub owocowych, które mogą stanowić centralne punkty dekoracji sali weselnej. Wykonane ze szkła dodatki zawsze idealnie komponują się z charakterem uroczystości. Dopełnią zastawę stołową, dadzą dodatkowe przyjemności wizualne przybyłym na wesele gościom.

Wśród naszych propozycji z pewnością znajdziecie wazony na stół weselny, a także lampiony i misy, które będą idealnie pasowały do aranżacji sali. Będą stanowiły eleganckie, subtelne i nienarzucające się punkty dekoracyjne, a całość stworzy harmonijną, spójną i wyjątkową całość, która na długo utkwi w pamięci gości weselnych.