zaproszenia ślubne do 4zł

Zaproszenia ślubne do 4zł to wspaniała alternatywa dla wymyślnej papeterii ślubnej. Minimalistyczna forma jest przyjazna w odbiorze przez zapraszanych gości, a eleganckie i modne wzory graficzne w niczym nie ustępują zaproszeniom w wyższych cenach. Jeśli zależy Wam na skromnej, ale ciekawie zaaranżowanej uroczystości, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje. Świetna cena tym razem idzie z wysoką jakością wykonania - papier o podwyższonej gramaturze i druk wysokiej rozdzielczości zadowolą najbardziej wymagające Młode Pary!

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne do 4 zł – zaoszczędźcie bez straty na estetyce i jakości papieru

Budżet na ślub i wesele często jest ściśle określony, a kiedy na wesele zaprasza się nie kilkadziesiąt, a sto czy nawet więcej osób, koszt zaproszeń ślubnych znacząco wzrasta. Na szczęście możecie zaoszczędzić, bez straty na jakości i wybrać zaproszenia ślubne do 4 zł, które mogą być równie eleganckie jak droższe modele.

Zaproszenia ślubne do 4 zł - dopasujcie rodzaj papieru do charakteru uroczystości, a także gustu

Niewątpliwie zaproszenia ślubne do 4 zł nie muszą być pospolite, a papier nie będzie cienki, a elegancki, o odpowiedniej gramaturze. Do wyboru w wielu przypadkach jest matowy, satynowy bądź płócienny. Każdy z nich ma swój urok i może być wskazówką dla gości, w jakim stylu zostanie zorganizowana uroczystość. Płócienny papier będzie świetnie pasował do rustykalnego, a także prowansalskiego klimatu. Świetnie podkreśli również delikatne akwarelowe dekoracje samego zaproszenia, jak i te użyte do ozdobienia sali ślubnej czy weselnej. Satynowe zaproszenia ślubne będą idealnym wyborem w przypadku organizowania ślubu i wesela w stylistyce glamour. Jak wiadomo, satyna pięknie się mieni, podobnie jest z satynowym papierem, dlatego będzie to odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny efekt, wydając przy tym stosunkowo niewiele. Papier matowy jest jednocześnie elegancki i minimalistyczny. Sprawdzi się do zaproszeń z motywem zielonych liści, a także podkreśli charakter uroczystości organizowanych w stylu ekologicznym i minimalistycznym, na przykład na łonie natury. Oczywiście rodzaj papieru musi przede wszystkim odzwierciedlać Wasz gust i preferencje. Nie musicie wydawać majątku na zaproszenia, by zadbać o ich wyjątkową oprawę, a także zawiadomić gości o wszystkich szczegółach uroczystości, bowiem nawet mniej kosztowne zaproszenia mogą być częściowo personalizowane.

Personalizacja tekstu wewnątrz zaproszeń ślubnych do 4 zł nadal dostępna

Nie tylko w przypadku drogich zaproszeń możecie personalizować tekst wewnątrz zaproszenia i nie musicie polegać na zwykłych modelach z wyświechtanymi tekstami i wykropkowanymi polami do ręcznego wpisania zarówno imion i nazwisk gości, jak i szczegółów planowanej uroczystości. Dzięki naszej niepowtarzalnej ofercie pełny tekst, który ma znaleźć się wewnątrz zaproszenia, przesyłacie w wybranym formacie, z odpowiednią czcionką i macie pewność, że w niezmienionej formie trafi na karty Waszych zaproszeń. Można męczyć się i wypisywać każde zaproszenie ręcznie z użyciem pisma kaligraficznego, jednak taka praca zajmuje mnóstwo czasu, dlatego lepiej polegać na nowoczesnej technologii i postawić na tekst drukowany, tym bardziej że także może być ozdobny i elegancki. Przygotowując wcześniej treść zaproszeń oraz wstawiając listę gości macie również pewność, że tekst będzie bez błędów, a żadne zaproszenie się nie zmarnuje. Jeśli chodzi o treść, jest pełna dowolność, możecie wybrać krótki cytat z psalmu o Miłości, wiersza czy też romantycznej piosenki, a dalej wpisać już informację dotyczące adresatów Waszego zaproszenia i miejsca, a także daty uroczystości ślubnej, a także adresu sali weselnej. Na zaproszeniach ślubnych do 4 zł znajdzie się również miejsce na dopisek dotyczący prośby o przekazanie datków na cel charytatywny zamiast kupowania kwiatów czy inne ważne komunikaty.

Kwiatowe i roślinne motywy na zaproszeniach ślubnych do 4 zł - ponadczasowe i pasujące do weselnych dekoracji

Kwestie techniczno-estetyczne dotyczące rodzaju czcionki czy papieru, a także treści zaproszenia są niezwykle istotne, jednak nie można zapominać o tym, że zaproszenia ślubne do 4 zł są także starannie przygotowane, jeśli chodzi o okładkę. Można bowiem zdecydować się na eleganckie i ponadczasowe motywy kwiatowe i roślinne albo wybrać bardziej nowoczesną formę graficzną z użyciem rozmytej akwarelowej techniki. Jak wiadomo poszczególne kwiaty takie jak róże, hortensje czy peonie doskonale pasują do uroczystości weselnej i często znajdują się na stołach czy w kątach sali weselnej, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść je także na karty zaproszeń ślubnych. W ofercie slubnezakupy.pl znajdziecie wzory z peoniami, listkami eukaliptusa, czy leśnymi kwiatami, które mogą być idealnie dopasowane do kolorystyki dekoracji planowanych w kościele, sali ślubnej czy weselnej. Takie zaproszenia mogą być także inspiracją dla panny młodej przy wyborze bukietu ślubnego.

Z dbałością o szczegóły, czyli dobierzcie koperty do zaproszeń ślubnych do 4 zł 

Warto podkreślić, że wśród zaproszeń ślubnych do 4 zł znajdziecie takie, które oferowane są z kopertami. Możecie zatem wybrać nie tylko rodzaj papieru w przypadku zaproszenia, ale również kolor koperty. W ofercie są klasyczne białe lub czarne, a także kolorowe koperty. Jeśli zamawiacie dwa wzory zaproszeń, możecie zdecydować się na różne kolory kopert, co ułatwi Wam logistykę związaną z zapraszaniem gości, gdyż możecie podzielić je na te przeznaczone dla gości panny młodej i pana młodego. Dzięki naszej ofercie dopniecie przygotowania do ślubu i wesela na ostatni guzik.

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - tanie, ale najwyższej jakości

Podjęliście najważniejszą decyzję w Waszym życiu i postanowiliście się pobrać? Gratulacje. Przyszedł czas, by poinformować gości o tym, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia? Koniecznie musicie zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej zaproszenia ślubne tanie i ładne. Dzięki temu nie musicie wydawać dużej sumy pieniędzy, by w piękny sposób zaprosić gości na tę wyjątkową uroczystość. Większość z Was myśli pewnie, że niska cena wiąże się z kiepską jakością. Nie u nas. Do wykonania naszych zaproszeń wykorzystujemy papier o podwyższonej gramaturze. Powinien Was także zachwycić druk wysokiej rozdzielczości. Wiemy, jak ważny jest ślub, dlatego robimy wszystko, by i zaproszenia były wyjątkowe. Korzystając z nich, nie tylko zaoszczędzicie pieniądze, ale także w piękny sposób poinformujecie o tym ważnym wydarzeniu swoich gości.

Nasze zaproszenia są jedyne w swoim rodzaju

Na każdym z dostępnym zaproszeń znajduje się niezwykła szata graficzna odzwierciedlająca piękno, jakie ukryte jest w ślubie. Sprawia to, że każde z nich jest oryginalne. Najtańsze zaproszenia ślubne z nadrukiem dostępne w naszej ofercie to coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Wśród nich każda młoda para znajdzie te, które nie tylko podkreślą wagę wydarzenia, ale także wyrażą ich samych. Dodatkowo możecie to zrobić nie tylko za pomocą grafiki. Dzięki możliwości personalizacji, możecie dodać własny tekst zaproszenia.

Tanie zaproszenia ślubne do 4 zł

Gwarantujemy, że nigdzie nie znajdziecie tak wyjątkowych zaproszeń, w tak niskiej cenie. Motywy znajdujące się na nich, możliwość skorzystania z gotowego tekstu lub dodania własnego- wszystko to za mniej niż 4 zł. Dzięki tak niedrogim zaproszeniom, zaoszczędzicie nie tylko pieniądze, ale też czas. Nie będziecie dłużej się zastanawiać, które wybrać, ponieważ odpowiedź będzie prosta. Goście weselni natomiast poczują się wyjątkowo otrzymując od Was coś tak niezwykłego.

Zaproszenia zawsze na czas

Jesteśmy firmą, dla której klienci są najważniejsi. Zamawiając u nas zaproszenia ślubne, dostajecie gwarancję, że dotrą one w terminie. Pamiętajcie o tym, że wysyłając do nas listę gości, każdy z wymienionych otrzyma ten sam tekst. Nie zmienia to jednak faktu, że zaproszenia kupione u nas są wyjątkowe. Jest to najlepszy wybór, by zachwycić wszystkich. Ich oryginalność oraz piękno wywołają jedynie pozytywne emocje. Z pewnością po otrzymaniu czegoś tak niezwykłego, każdy szybko potwierdzi swoje przybycie. Naszym zaproszeniom wręcz trudno się oprzeć.