Zaproszenie na ślub w minimalistycznym stylu. Personalizowane zaproszenie na ślub z kolekcji Dusty Blue.
search
 • Zaproszenie na ślub w minimalistycznym stylu. Personalizowane zaproszenie na ślub z kolekcji Dusty Blue.

ZAPROSZENIE na ślub minimalistyczne z personalizacją Dusty Blue

14,98 zł
Brutto

Zaproszenie na ślub Dusty Blue to elegancja w najczystszej formie. Subtelny design, możliwość personalizacji oraz opcja zdobienia koperty lakiem sprawiają, że jest to doskonały wybór na każdą uroczystość. Spraw, aby Twój ślub był wyjątkowy już od pierwszej chwili, wręczając swoim gościom te piękne zaproszenia.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
Zdobienie koperty: z lakiem
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenia to pierwszy krok do stworzenia niezapomnianej ceremonii ślubu. Zaproszenia ślubne z kolekcji Dusty Blue to połączenie elegancji i minimalizmu, które idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Delikatne, a zarazem wyrafinowane, będą idealne, by poinformować najbliższych o tym szczególnym dniu.

Personalizowane zaproszenia na ślub charakteryzują się subtelnym designem w odcieniach niebieskiego. Na froncie widnieją imiona pary młodej oraz data ślubu, ozdobione minimalistycznym motywem kwiatowym. Delikatna, czcionka przypominająca odręczne pismo, dodaje zaproszeniu minimalistycznego akcentu. Wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości można dowolnie dostosować. Do zaproszenia dołączony jest bilecik z prośbą o potwierdzenie przybycia. Pasuje on kolorystycznie do głównego zaproszenia. Dopełnieniem całości jest elegancka koperta, którą można dodatkowo ozdobić stylowym lakiem, co dodaje całości jeszcze więcej klasy i stylu.

Zaproszenie ślubne z kolekcji Dusty Blue to idealny wybór na ślub w stylu minimalistycznym, klasycznym oraz eleganckim. Doskonale sprawdzi się na ceremonie odbywające się zarówno w kościele, jak i w plenerze. To zaproszenie nie tylko spełni swoją podstawową funkcję, ale również zachwyci gości swoją estetyką i starannością wykonania.

Przy zamawianiu zaproszenia proszę w formacie txt przesłać na adres produkcja@sklepyoms.pl lub wgrać do zamówienia z pomocą odpowiedniej opcji przy produkcie:

- tekst zaproszenia

- odmienione imiona i nazwiska gości

Tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia. Prosimy wpisać odmienione nazwiska jedno pod drugim bez numerowania, np:

Jana Kowalskiego

Tomasza Nowaka

Dorotę Napierałę

Wymiary:

 • zaproszenie: 13 cm x 18 cm
 • bilecik: 8,5 x 12 cm.

Ważne:

 • minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk.
 • UWAGA! na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!
 • Zaproszenie jest personalizowane, zlecenie zostanie wykonane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty.
 • Prosimy o uważne wypisanie nazwisk gości na listę oraz sprawdzenie treści zaproszenia, ponieważ tekst będzie bezpośrednio kopiowany do projektu!

Zobacz także