Rozpiska dań w postaci menu weselnego. Karta zachowana jest w biało-czarnej kolorystyce.
search
 • Rozpiska dań w postaci menu weselnego. Karta zachowana jest w biało-czarnej kolorystyce.
 • Menu weselne w biało-czarnej kolorystyce, wzbogacone o kwiatowy kontur. Modny dodatek na weselny stół.

MENU weselne Kolekcja Młoda Para

6,98 zł
Brutto

Gustowne i doskonale wykonane menu weselne zaprojektowane w eleganckim połączeniu koloru białego i czarnego! Idealnie sprawdzi się, aby poinformować gości, jakie czekają na nich przygotowane dania podczas Waszej uroczystości weselnej.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Gustowne i doskonale wykonane menu weselne zaprojektowane w eleganckim połączeniu koloru białego i czarnego! Idealnie sprawdzi się, aby poinformować gości, jakie czekają na nich przygotowane dania podczas Waszej uroczystości weselnej. Menu zachowane w modnej biało-czarnej kolorystyce, przez co prezentuje się nowocześnie.

Opis:

 • Eleganckie menu ślubne wykonane w stylu z kolekcji Młoda Para. Przód menu prezentuje tytuł Manu, oraz życzenia smacznego od nowożeńców. Menu weselne wzbogaca grafika przedstawiająca czarny kwiatowy kontur. Dolna część menu zawiera personalizację obejmująca imiona Pary Młodej, datę uroczystości zaślubin. Na karcie umieścimy rozpiskę przesłanych przez Was dań, które mają znaleźć się na menu.

Zastosowanie:

 • Wszyscy goście będą wiedzieć jakie smakołyki zostały dla nich przygotowane, gdy na stole umieścicie menu weselne. Jest to idealne uzupełnienie dla pozostałych elementów z kolekcji Młoda Para, która zachowana jest w modnej biało-czarnej kolorystyce. Warto zadbać o odpowiednie dodatki podczas Waszej uroczystości zaślubin. Goście zwracają uwagę na odpowiednio dobrane dekoracje i ozdoby, dlatego biało-czarna kolorystyka to idealny wybór. Personalizacja w postaci Waszych imion, ale również daty uroczystości z pewnością podkreśli ważny charakter przyjęcia weselnego. Dzięki rozpisce dań goście zostaną poinformowani, jakie pyszne smakołyki są dla nich przygotowane.

 • Menu weselne można wykorzystać jako dekorację na Wasze wesele. Ciekawie będzie prezentować się, gdy umieścicie je na weselnym stole, przykładowo obok nakryć gości, czy na talerzach. Odpowiednio dobrane dodatki z pewnością ciekawie prezentują się na pamiątkowych fotografiach. Zachowana w odcieniach czerni i bieli pozwolą stworzyć niezwykłą aranżację przyjęcia weselnego. Delikatny kwiatowy kontur z kolekcji Młoda Para nadaje elegancji, przez co możecie uzyskać stylową aranżację stołu, ale również całej sali weselnej.

Wymiary:

 • format: połowa A4

WAŻNE:

 • Skład menu w dokumencie tekstowym prosimy przesłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl prosimy o uważne sprawdzenie, skład menu kopiowany bezpośrednio z przesłanego przez Państwa pliku,
 • Minimalna ilość do zamówienia: 12 sztuk,
 • Wysyłka tylko po wpłacie na konto.

Zobacz także