Skrzynka na korki od wina. Prezent dla Pary
search
  • Skrzynka na korki od wina. Prezent dla Pary

POJEMNIK na korki od wina Prezent dla Pary

114,98 zł
Brutto

Pojemnik na przedniej szybce ma otwór w kształcie kieliszka, przez który należy wrzucać korki od wina. Na szybce znajduje się napis: IMIONA + specjaliści w różnych sprawach i ... winachRamkę można postawić lub powiesić na ścianie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub znajomych lub członków rodziny to doskonała okazja do tego, aby podarować im oryginalny, personalizowany prezent. Chcesz, aby wręczony przez Ciebie przedmiot wyróżniał się na tle klasycznych, typowych upominków, które otrzymają nowożeńcy? Produktem, który znakomicie sprawdzi się w roli niebanalnego podarunku ślubnego, jest starannie wykonana, elegancka ramka na korki od wina. Nietuzinkowy pojemnik jest wyjątkową, wciąż zmieniającą swoje oblicze ozdobą, która przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom wysoko cenionego od pokoleń trunku. 

Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego to niełatwa sztuka. Aby mieć pewność, że młoda para zachwyci się otrzymanym przedmiotem, warto postawić na nietuzinkowe rozwiązanie. Jest nim np. unikatowy, personalizowany gadżet, taki jak prezentowany powyżej pojemnik na korki od wina, który dostępny jest na stronę naszego sklepu internetowego. Stylowa ramka to niezwykle oryginalny upominek, który z pewnością zaskoczy bliskie Ci osoby. Przednia ścianka nietuzinkowej dekoracji jest przeszklona. W górnej części przezroczystej szybki znajduje się otwór w kształcie kieliszka, przez który wrzucane są korki. Poniżej umieszczona została klimatyczna grafika oraz personalizowany tekst obejmujący imiona obdarowanej pary i napis "Specjaliści w różnych sprawach i ... winach". Całość zamknięta jest ramką w ciemnym kolorze. Skrzynka może zostać potwierdzone na ścianie lub postawiona na półce, lub dowolnej, innej powierzchni.

Elegancki pojemnik na korki to wyjątkowo oryginalny pomysł na prezent dla każdej pary. Znakomicie sprawdza się on jako podarunek ślubny, ale nie tylko. Stylowy, solidnie wykonany i bardzo ładnie prezentujący się gadżet może służyć także np. jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub zaręczyn. Dla lepszego efektu warto w zestawie z nim wręczyć obdarowanej parze butelkę ich ulubionego wina, która po otwarciu zapoczątkuje proces gromadzenia korków w stworzonym do tego celu pojemniku.
Wymiary:
  • 30 x 40 cm

Zobacz także