Bombka akrylowa na prezent świąteczny dla świeżo upieczonego małżeństwa.
search
  • Bombka akrylowa na prezent świąteczny dla świeżo upieczonego małżeństwa.
  • Zawieszka akrylowa personalizowana. Prezent dla Pary Młodej na pierwsze Święta.

BOMBKA zawieszka akrylowa Pierwsze Święta jako mąż i żona

14,98 zł
Brutto

Elegancka bombka akrylowa z delikatnym portretem Nowożeńców to wyjątkowy upominek świąteczny, który stanowi hołd dla ich pierwszych wspólnych Świąt jako małżonków. Ta przejrzysta ozdoba, wykonana z wysokiej jakości akrylu, ozdobiona jest misternym nadrukiem, który celebruje ich nowy rozdział życia we dwoje. Personalizacja bombki, zawierająca subtelne ilustracje pary w otoczeniu śnieżnych płatków, nadaje jej piękno i akcentuje świąteczny klimat. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bombka ta jest doskonałym wyborem da par, które chcą celebrować i nieść dalej historię swojej miłości. To wyraziste świadectwo wspólnych chwil, symbol radosnych przeżyć i marzeń o przyszłości, które teraz dzielą jako para. Idealnie nadaje się na prezent świąteczny, który z pewnością zostanie doceniony i który z radością będzie prezentowany przez nowożeńców jako cenny element ich wspólnej ścieżki życiowej. 

Na szczególną uwagę zasługuje personalizacja zawieszki – słowa "Nasze Pierwsze Święta" oraz data, którą można dostosować do konkretnego roku, czynią ten przedmiot nie tylko pięknym dodatkiem, ale także bezcenną pamiątką. Jest to bombka, która z każdym świątecznym sezonem będzie przywoływać najcieplejsze wspomnienia i wywoływać radosne uśmiechy, stając się nieodłącznym elementem rodzinnych tradycji.

Ta bombka to coś więcej niż tylko dekoracja – to skarb, który z biegiem lat zyskuje na wartości emocjonalnej, będąc stałym przypomnieniem o miłości i wspólnie spędzonych chwilach. Niezależnie od tego, czy będzie błyszczeć wśród gałązek choinki, czy zdobić kominek, czy okno, zawsze będzie przyciągać spojrzenia i wzbudzać uczucie nostalgii. Każdy szczegół został zaprojektowany z dbałością, by zapewnić trwałość i estetyczną przyjemność, demonstrując, że najwspanialsze podarunki to te, które przekazują osobiste historie i wywołują głębokie emocje.

Wymiar:

  • średnica bombki 10,5 cm.

Ważne:

  • polecamy również wstążki z naszej oferty, dzięki którym będziesz mógł powiesić bombkę na choince.

Zobacz także