Ramka z imionami pary i datą ślubu. Srebrne akcenty na białym tle.
search
  • Ramka z imionami pary i datą ślubu. Srebrne akcenty na białym tle.

RAMKA na zdjęcie dla Pary Młodej Srebrne Love

69,98 zł
Brutto

Elegancka ramka na zdjęcie to idealny sposób na uwiecznienie i wyeksponowanie jednego z najcenniejszych wspomnień Pary Młodej. Delikatna, ale wyrafinowana, z personalizowaną datą i imionami, stanie się nie tylko ozdobą domu, ale także symbolem ich miłości. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ramka na zdjęcie z kolekcji "Srebrne Love" to idealny wybór dla Pary Młodej pragnącej zachować swoje wspomnienia w stylowy sposób. Personalizacja imionami i datą ślubu na ramce nadaje jej osobistego charakteru, czyniąc zdjęcie jeszcze bardziej wyjątkowym. Prosta, biała ramka zdobiona srebrnym napisem "love" jest uniwersalna i pasuje do każdego wnętrza, jednocześnie stanowiąc piękny akcent dekoracyjny.

To idealne miejsce na podkreślenie wybranego zdjęcia ślubnego, które zawsze będzie przypominać o magicznym dniu. Ramka może stanąć na komodzie w sypialni lub stać się centralnym punktem galerii rodzinnych zdjęć w salonie, zawsze przyciągając uwagę i wywoł ując uśmiech. Bez względu na to, czy zostanie wybrana fotografia z samego ślubu, romantyczna chwila we dwoje, czy zabawny moment z przyjęcia weselnego, ramka ta zapewnia, że wspomnienia te będą zawsze bliskie sercu.

Wybierając tę ramkę jako prezent dla Pary Młodej, ofiarujecie im coś więcej niż zwykłą ramkę – to podkreślenie ich miłości, które będzie towarzyszyło im przez lata, przynosząc ciepło i osobiste wspomnienia za każdym razem, gdy spojrzą na swoje zdjęcie.

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm.

Zobacz także