Parasol na ślub z inicjałami młodej pary
search
  • Parasol na ślub z inicjałami młodej pary

PARASOLKA na ślub z inicjałami pary młodej

79,98 zł
Brutto
Elegancka parasolka ślubna biała z personalizacją w postaci inicjałów pary młodej. Na białym tle materiału parasolki pięknie będą się wyróżniać pierwsze litery imion, ze względu na swoją czarną barwę i ozdobne zawijasy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Parasolka na ślub z inicjałami pary młodej to elegancki dodatek, który dodaje uroku i osobistego charakteru ceremonii ślubnej. Personalizacja nadaje jej osobisty wymiar, a ogólny design czyni z niej również ciekawy rekwizyt do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Dominujący biały kolor pasuje nie tylko do sukni panny młodej, ale i do weselnych dekoracji. Parasolka ma jednak również praktyczne walory - osłoni nowożeńców przed lekkim deszczem oraz przed słońcem.

  • Parasolka na ślub z inicjałami pary młodej prezentuje się niezwykle stylowo i delikatnie. Personalizacja inicjałami państwa młodych podkreśla osobisty charakter. Nowoczesny i minimalistyczny design oraz prosta kolorystyka. Czarne inicjały ozdobione są zawijasami i pięknie kontrastują z białym tłem.
  • Ta parasolka to unikalna i efektowna ozdoba, która może okazać się potrzebna w czasie kapryśnej pogody. Będzie chronić przed deszczem, jak i przed słońcem, zwłaszcza jeśli ceremonia odbywa się na zewnątrz. Kreatywny fotograf będzie również wiedział, jak wykorzystać jej potencjał podczas sesji ślubnej. Inicjały sprawiają, że para młoda może mieć swój własny, spersonalizowany element, który będzie przypominał im o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.
Wymiary:
  • szerokość: 103 cm.

Zobacz także