Welurowa księga goci w kremowym kolorze
search
  • Welurowa księga goci w kremowym kolorze
  • Welurowa księga gości na uroczystości. Okładka w kolorze boho ze złoceniem.
  • Piękny album na komunię, chrzest, wesele. Księga gości z okładką w butelkowej zieleni.
  • Pamiątkowa księga gości na wpisy gości na wesele
  • Elegancki album na wpisy i zdjęcia gości na przyjęciu. welurowa okładka boho.
  • Księga gości z welurową okładką w butelkowej zieleni. Złocone napisy.

KSIĘGA gości prostokątna welurowa okładka album na wpisy złoty napis

94,98 zł
Brutto

Odkryj księgę gości wykończoną w welurowej okładce — doskonały i modny element każdego wesela. Z miękkim, welurowym obiciem w przepięknych i żywych kolorach , oraz złotym tytułem ozdobionym serduszkiem. Księga welurowa to totalny must have na wesele w 2024 roku! 

Kolory: Kremowy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Welurowa księga gości jest wręcz idealna do zachowania wspomnień, które dadzą ci ogromny uśmiech, tylko gdy po nią sięgniesz. Zachowaj najcenniejsze chwile w stylu, który przetrwa lata, dzięki naszej pamiątkowej księdze gości — absolutny trend na wesele 2024! 

Zachwycająca i delikatna, welurowa księga gości jest niezbędnym elementem, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami weselnymi. Księga obita jest trwałą okładką, którą dodatkowo otula aksamitnie miękki welur, którego kolor możesz wybrać sobie sam spośród naszych propozycji. Będzie to głęboka butelkowa zieleń, eleganckie boho, czy może delikatny kremowy? Okładka księgi jest również zdobiona złotym napisem, zakończonym delikatnym serduszkiem, której czcionka dodaje elegancji, zachęcając przy tym gości, do pozostawienia w niej wspomnień. Wewnętrzne strony księgi są białe. Strony są puste i przestronne, a to umożliwia gościom swobodę w pozostawianiu zarówno wpisów, jak i zdjęć typu Instax. 

Uniwersalność welurowej księgi gości sprawia, że jest ona idealna na każdą okazję, nie tylko na wesele. Księga welurowa może być użyta podczas przyjęcia zaręczynowego, imprezy z okazji pierwszej rocznicy ślubu, lub na ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Welurowa księga gości pozostanie z Wami na lata, dostarczając radości przy każdym przeglądaniu jej, niezależnie od tego, czy będziecie ją oglądać pierwszy, lub setny raz. Dzięki starannemu wykonaniu księgi, pamiątkowe wpisy z pewnością zachowają wszystkie cenne wspomnienia za Ciebie. 

Wymiary:

  • 22 cm x 31 cm
  • 50 kartek (100 stron)
  • Twarda, welurowa oprawa

Zobacz także