KSIĘGA GOŚCI weselnych na pamiątkowe wpisy Dusty Blue BIAŁE/CZARNE KARTKI
search
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych na pamiątkowe wpisy Dusty Blue BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA GOŚCI weselnych na pamiątkowe wpisy Dusty Blue BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Każdy ślub to wyjątkowa okazja, pełna niezapomnianych chwil i wzruszeń. Aby te wspomnienia mogły przetrwać na zawsze, warto zadbać o szczegóły, które pozwolą je zachować. Księga gości weselnych to doskonały sposób, aby utrwalić miłe słowa i życzenia od najbliższych, które będą przypominać o tym szczególnym dniu przez wiele lat.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości weselnych o nie tylko piękny element dekoracyjny, ale także cenny zbiór wspomnień, do którego będziecie mogli wracać przez lata.

Księga gości weselnych w odcieniu Dusty Blue to elegancki i stylowy dodatek do każdego wesela. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiada twardą, solidną okładkę, która zapewnia trwałość i ochronę zawartości. Okładka ozdobiona jest delikatnym motywem kwiatowym, który nadaje jej subtelnego uroku. Na froncie znajdują się imiona Pary Młodej oraz data ślubu co dodaje jej personalizowanego charakteru. Wszystkie napisy wykonane są ozdobną czcionką, co podkreśla staranność wykonania. Księga zawiera 100 stron, dostępnych w dwóch wersjach kolorystycznych – białych lub czarnych. Każda strona jest gładka, co pozwala na swobodne pisanie i rysowanie. Goście mogą zostawiać swoje wpisy, życzenia, a nawet zdjęcia, tworząc unikalną pamiątkę z Waszego ślubu. Subtelne kolory i elegancki design sprawiają, że księga doskonale komponuje się z innymi elementami dekoracji weselnych.

Księga gości weselnych to idealny sposób na zachowanie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Doskonale sprawdzi się podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, pozwalając gościom na pozostawienie pamiątkowych wpisów i życzeń. Może być również wykorzystana podczas innych uroczystości rodzinnych, takich jak rocznice ślubu czy jubileusze, gdzie ważne jest uchwycenie chwil pełnych emocji i miłych słów od bliskich. Dzięki personalizacji i starannemu wykonaniu stanie się nieodłącznym elementem Waszej ślubnej pamiątki. Zachęćcie swoich gości do wpisywania się do księgi, aby każdy mógł zostawić po sobie ślad, który będziecie mogli wspominać z uśmiechem na twarzy.

Wymiary:

  • 22 cm x 31 cm
  • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także