Przód personalizowanej, składanej winietki na stół na wesele.
search
 • Przód personalizowanej, składanej winietki na stół na wesele.
 • Tył winietki na stół na wesele.

WINIETKA weselna personalizowana z listą gości Dusty Blue

1,59 zł
Brutto

Każdy detal ma znaczenie podczas organizacji wesela, a winietki to kluczowy element, który pomaga utrzymać porządek i organizację podczas przyjęcia. Winietki weselne Dusty Blue to eleganckie rozwiązanie, które nie tylko wskazuje miejsca gości, ale także dodaje uroku każdemu stołowi. Dzięki nim każdy z zaproszonych poczuje się doceniony i wyjątkowy. Przygotowanie takich winietek pokazuje dbałość o gości i świadczy o perfekcyjnej organizacji, co jest niezwykle ważne w dniu ślubu.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Winietki wprowadzą gości w wyjątkowy nastrój od samego przyjęcia. Dzięki starannemu wykonaniu i estetycznemu designowi będą one eleganckim dodatkiem do dekoracji stołu. Każda winietka jest dowodem na to, że dbałość o szczegóły ma ogromne znaczenie w organizacji perfekcyjnego wesela. 

Winietki weselne z kolekcji Dusty Blue wykonane są z wysokiej jakości, białego papieru, który zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Każda winietka jest składana, co ułatwia ich ustawienie na stołach, dodając elegancji i porządku. Na froncie winietki znajduje się imię i nazwisko gościa, co pozwala na łatwe znalezienie swojego miejsca. W rogu umieszczono delikatny, linearny motyw kwiatowy, który dodaje subtelności i nowoczesnego stylu. Z tyłu winietki umieszczony jest napis UDANEJ ZABAWY! Oraz imiona Pary Młodej. Elegancka czcionka podkreśla stylowy wygląd winietki, sprawiając, że staje się ona integralną częścią dekoracji stołu.

Winietki weselne  są idealne na każde przyjęcie weselne, pomagając w organizacji miejsc dla gości i dodając elegancji dekoracji stołów. Mogą być również wykorzystane na innych uroczystościach, takich jak chrzciny, komunie, jubileusze czy eleganckie przyjęcia, gdzie organizacja miejsc jest kluczowa. Dzięki możliwości personalizacji każda winietka staje się unikalna, co sprawia, że goście poczują się wyjątkowo. Winietki są  praktyczne, ale także są piękną pamiątką, którą goście mogą zabrać ze sobą na zakończenie uroczystości, przypominając sobie miłe chwile spędzone na Twoim weselu. Dodatkowo takie winietki mogą być wykorzystane jako elementy dekoracyjne w albumach ślubnych lub pamiątkowych pudełkach, co dodaje im dodatkowej wartości sentymentalnej.

Wymiary:

 • po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm

WAŻNE:

 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • minimalna ilość zamówienia: 18 sztuk

 • personalizacja: nazwisk gości na wizytówkach

 • listę gości załącz w odpowiedniej rubryce (w notatniku (.txt) ) LUB prześlij listę gości w dokumencie tekstowym  (w notatniku (.txt) )na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np.:

Jan Kowalski
Tomasz Nowak
Dorota Napierała

 • prosimy o uważne sprawdzenie listy gości — są one kopiowane prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma później możliwości dokupienia jednej sztuki

Zobacz także