Zaproszenia uniwersalne do wypisania na Rocznicę ślubu.
search
  • Zaproszenia uniwersalne do wypisania na Rocznicę ślubu.
  • Zaproszenia uniwersalne do wypisania na Rocznicę ślubu.
  • Zaproszenia uniwersalne do wypisania na Rocznicę ślubu.

ZAPROSZENIA gotowe do wypisania na Rocznicę Ślubu Bukiet 10szt

24,98 zł
Brutto
Komplet zaproszeń na rocznicę ślubu idealnie sprawdzi się, aby zaprosić gości w elegancki sposób. Piękna kwiatowa grafika, a także tekst w środku pasuje na każdą, dowolną rocznicę ślubu.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Komplet zaproszeń na rocznicę ślubu idealnie sprawdzi się, aby zaprosić gości w elegancki sposób. Piękna kwiatowa grafika, a także tekst w środku pasuje na każdą, dowolną rocznicę ślubu.

Opis:
  • Piękne zaproszenia na Rocznicę Ślubu z modną kwiatową grafiką z pewnością pozwolą zaprosić gości w elegancki sposób. Zaproszenia wykonane są z wysokiej jakości papieru, przez co prezentują się bardzo stylowo. Na okładce znajduje się grafika przedstawiająca różowe kwiaty z delikatnymi zielonymi listkami. W centralnej części umieścimy napis: Rocznica Ślubu Zaproszenie. Litera R jest ozdobna, udekorowana w kwiatową grafikę, dzięki temu całość prezentuje się bardzo subtelnie. Do zaproszeń dołączone są dopasowane białe koperty.
  • Wnętrze zaproszenia zachowane jest w takim stylu, jak okładka. Prawa strona zaproszeń na rocznicę zawiera tekst do samodzielnego uzupełnienia. Umieszczone informacje pozwolą powiadomić gości, gdzie i kiedy odbędzie się przyjęcie. Natomiast z lewej strony umieścimy cytat:
Nie wystarczy pokochać,
trzeba jeszcze umieć
wziąć tę miłość w ręce
i przenieść ją przez całe życie. 
Zastosowanie:
  • Zaproszenia z gotowym tekstem do samodzielnego uzupełnienia na pewno spodobają się obdarowanym osobom. Na zaproszeniach znajduje się piękna kwiatowa grafika, która idealnie sprawdzi się na okazję, jaką jest rocznica ślubu. Z pewnością osoby
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm.

Gotowe zaproszenia na rocznicę ślubu

Ślub to uroczystość i wydarzenie, którego datę pamięta się przez całe życie. Dlatego też bardzo chętnie świętuje się jego rocznice, które są potwierdzeniem mijania kolejnych, pięknych lat małżeństwa. Pary szczególnie chętnie celebrują tzw. okrągłe rocznice, a przyjęcia są tym bardziej huczne, im dłuższy staż związku. Nazywane odpowiednio srebrną, perłową czy złotą, kolejne - coraz wyższe rocznice ślubu, stają się bez wątpienia znakomitą okazją do spędzenia czasu nie tylko z małżonkiem, ale też z najbliższymi.

Zaproszenia do wypisania rocznica ślubu

Dzień rocznicy ślubu może stać się doskonałą okazją do wyprawienia większego przyjęcia, zarówno dla rodziny, jak i dla przyjaciół. Takie świętowanie podkreśli rangę wydarzenia i stanie się kolejnym niezapomnianym przeżyciem. Aby wszystko przebiegało w jak najlepszy sposób, uwagę trzeba zwrócić już na przygotowania i dokładne zaplanowanie uroczystości. Jednym z najważniejszych kroków będzie oczywiście zaproszenie gości. Niezależnie od tego czy uroczystość z okazji rocznicy przygotowują sami małżonkowie, czy też planowane jest dla nich przyjęcie-niespodzianka, niezbędne są odpowiednie na tę okazję zaproszenia. W naszym sklepie przygotowaliśmy z myślą o takim wydarzeniu wysokiej jakości produkty, czyli kwiatowe zaproszenia na rocznicę ślubu. Zaproszenia na wybraną rocznicę - z miejscem do wypisania, cechuje nie tylko modna stylistyka wykonania, ale także duża wygoda. Sprawdzą się bowiem w dowolnym momencie - na każdą rocznicę małżeństwa. Co więcej, są to od razu gotowe zaproszenia na rocznicę ślubu 10 sztuk, dzięki czemu (w zależności od liczby planowanych gości), wystarczy zakup zaledwie kilku zestawów.

Kwiatowe zaproszenia na rocznicę ślubu

Powiadomienie gości o planowanym przyjęciu w tak elegancki sposób sprawi, że całe wydarzenie nabierze jeszcze większego znaczenia. Wszystko będzie bardzo uroczyste, a osoby które otrzymają pisemne zaproszenia na pewno będą miło zaskoczone. Piękna kwiatowa grafika, dobrej jakości papier i ciekawy cytat sprawią, że wizualnie całość spodoba się każdemu. Zaproszenia na rocznicę ślubu zawierają zarówno gotowy tekst, jak i miejsca do samodzielnego uzupełnienia. Dzięki temu sprawdzą się zarówno na dziesiątą, jak i na pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Na zaproszeniu można będzie też bez problemu umieścić informacje dotyczące tego, gdzie i kiedy odbędzie się planowane przyjęcie. Po wręczeniu zaproszenia łatwo będzie zorientować się czego ono dotyczy, ponieważ już na pierwszej stronie znajduje się napis Rocznica Ślubu. Stylu i uroku dodaje zaś kolorowa grafika przedstawiająca kwiaty. W środku zaproszenie zostało natomiast przygotowane tak, by idealnie pasować do tego, co znajduje się na zewnątrz. Całość tworzy przepiękną kompozycję, która sprawi, że zaproszenie stanie się elementem dokładającym swoją cegiełkę do tego, by rocznica ślubu stała się wyjątkowym przeżyciem.

Zobacz także