Wypełniacz w kolorach do wyboru. Dodatek do wypełnienia dowolnego prezentu.
search
  • Wypełniacz w kolorach do wyboru. Dodatek do wypełnienia dowolnego prezentu.

WYPEŁNIACZ do Prezentu KOLORY do WYBORU Opakowanie 40g

5,98 zł
Brutto
Idealne uzupełnienie prezentu w postaci specjalnego wypełniacza w kolorach do wyboru. Prezent powinien być efektownie zapakowany, dlatego warto wykorzystać do tego specjalne serpentyny z papieru. Wypełniacz w pięknej kolorystyce prezentuje się pięknie, dzięki temu upominek będzie stylowy, a obdarowana osoba zachwycona.
Kolory: Biały
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Idealne uzupełnienie prezentu w postaci specjalnego wypełniacza w kolorach do wyboru. Prezent powinien być efektownie zapakowany, dlatego warto wykorzystać do tego specjalne serpentyny z papieru. Wypełniacz w pięknej kolorystyce prezentuje się pięknie, dzięki temu upominek będzie stylowy, a obdarowana osoba zachwycona. Papierowe serpentyny są dostępne w kilku kolorach, dlatego w prosty sposób dopasujecie jego odcień do właściwego prezentu, skrzyni, czy pudełka.
Opis:
  • Wypełniacz kolorowy do prezentów idealnie sprawdzi się do dekoracji dna skrzyni, dowolnego pudełka, gdzie będzie umieszczony prezent. Serpentyny wykonane są z papieru, dodatkowo mają pofalowany kształt. Taki wypełniacz pozwoli w efektowny sposób uzupełnić upominek, a obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona, gdy otrzyma tak pięknie uzupełniony prezent. Dostępne są takie kolory wypełniaczy, jak: biały, różowy, czerwony, niebieski, brązowy, czarny.

Zastosowanie
  • Prezent powinien być zapakowany w odpowiedni sposób. Do tego idealnie sprawdzi się wypełniacz w postaci papierowych serpentyn, dostępnych w kilku kolorach. Dzięki temu, w prosty sposób uzupełnicie aranżację prezentu dla bliskiej osoby. Wypełniacz w różowym kolorze idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie prezentu dla kobiety - mamy, czy świadkowej. Natomiast ten w niebieskim odcieniu to idealna propozycja na uzupełnienie upominku dla mężczyzny - taty, czy świadka. Oczywiście pozostałe kolory również pozwolą stworzyć niezwykłą kompozycję prezentu dla bliskiej osoby. Czarny wypełniacz z pewnością nada elegancji. W prosty sposób możecie dopasować kolor wypełniacza, do motywu przewodniego wesela.

  • Papierowe serpentyny to świetne wypełnienie do pudełka, skrzyni. W szczególności idealnie sprawdzi się do uzupełnienia drewnianej skrzyni na alkohol, wino dla bliskich osób. Z pewnością obdarowane osoby zachwycą się takim pomysłowym prezentem, który będzie pięknie zapakowany. Bliscy z pewnością zwracają uwagę na detale, a efektownie zapakowany prezent na pewno ich zaskoczy.

Wymiary:
  • opakowanie wypełniacza ma wagę 40 g,
  • dostępne kolory wypełniacza: różowy, niebieski, czarny, brązowy, czerwony oraz biały.

Zobacz także