Księgi wspomnień dla RodzicówPodziękowania dla Rodziców wręczane na weselu to już tradycja, której warto przestrzegać. Wyjątkowe podziękowania od serca pozwolą Wam wyrazić, co czujecie i w wyjątkowy sposób podziękować za pomoc w przygotowaniach i trud włożony w Wasze wychowanie. Idealnym podziękowaniem jest Księga Wspomnień dla Rodziców. Wklejcie w niej zdjęcia z dzieciństwa, wpiszcie zabawne anegdotki czy przypomnijcie wspólne chwile. Będzie to dla nich wspaniała pamiątka, przy której na pewno uronią łzy szczęścia.

Aktywne filtry

Księga wspomnień dla rodziców od pary młodej

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu nie tylko dla Państwa Młodych, ale też dla ich rodziców. Zawarcie związku małżeńskiego to przełomowy dzień, w którym zgodnie z tradycją należy podziękować rodzicom za wkład włożony w wychowanie i opiekę nad dorosłymi już Młodymi. Dobrze jest też podarować im piękny prezent, który upamiętni tę piękną chwilę. Na tę okazję idealny będzie album ze zdjęciami i wspomnieniami. Możecie umieścić w nim zdjęcia z dzieciństwa oraz te świeższe, z czasów narzeczeństwa. Niech księga wspomnień dla rodziców od pary młodej stanie się pamiątką chętnie oglądaną przez wszystkich gości weselnych. Kto wie? Może pewnego dnia rodzice młodych będą pokazywać umieszczone w nim fotografie swoim wnukom?

W ramach podziękowania podarujcie wspomnienia!

Co można podarować rodzicom w zamian za wiele lat opieki i troski? Podarujcie im sentymentalną podróż w przeszłość, która zostanie zamknięta w pięknej oprawie albumu. To wzruszający gest, który poruszy serce każdego. W naszej ofercie znajdziecie wiele albumów, więc bez trudu znajdziecie taki, który najbardziej odpowiada wystrojowi wesela. Może zdecydujecie się na subtelną "Hortensję"? A może bardziej przypadnie wam do gustu klasyczna "Vintage Lace" albo "Srebrna Koronka"? Jeśli kochacie kwiaty, to koniecznie rozważcie model z "Kolekcji Flora". Miłośnicy sztuki pokochają model "Pastelowa akwarela".

Jeżeli uwielbiacie niebanalne wzornictwo to postawcie na "Świeży eukaliptus". A może do gustu przypadnie Wam śliczna "Piwonia" albo klasyczne "Anemony". Wszystkie nasze albumy są produkowane z papieru najwyższej jakości, więc prezentują się doskonale w każdych okolicznościach. W niektórych modelach można wybrać pomiędzy białymi i czarnymi kartami. Dzięki temu, zdjęcia mogą prezentować się jeszcze lepiej. Puste strony umożliwiają dowolne wklejanie ich oraz tworzenie własnych wpisów. W naszym sklepie znajdziesz też złote i srebrne pisaki, które doskonale będą prezentowały się na czarnym tle. Koniecznie o nich pamiętajcie!