Księgi wspomnień dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców wręczane na weselu to już tradycja, której warto przestrzegać. Wyjątkowe podziękowania od serca pozwolą Wam wyrazić, co czujecie i w wyjątkowy sposób podziękować za pomoc w przygotowaniach i trud włożony w Wasze wychowanie. Idealnym podziękowaniem jest Księga Wspomnień dla Rodziców. Wklejcie w niej zdjęcia z dzieciństwa, wpiszcie zabawne anegdotki czy przypomnijcie wspólne chwile. Będzie to dla nich wspaniała pamiątka, przy której na pewno uronią łzy szczęścia.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-40 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Księga wspomnień dla rodziców od pary młodej

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu nie tylko dla Państwa Młodych, ale też dla ich rodziców. Zawarcie związku małżeńskiego to przełomowy dzień, w którym zgodnie z tradycją należy podziękować rodzicom za wkład włożony w wychowanie i opiekę nad dorosłymi już Młodymi. Dobrze jest też podarować im piękny prezent, który upamiętni tę piękną chwilę. Na tę okazję idealny będzie album ze zdjęciami i wspomnieniami. Możecie umieścić w nim zdjęcia z dzieciństwa oraz te świeższe, z czasów narzeczeństwa. Niech księga wspomnień dla rodziców od pary młodej stanie się pamiątką chętnie oglądaną przez wszystkich gości weselnych. Kto wie? Może pewnego dnia rodzice młodych będą pokazywać umieszczone w nim fotografie swoim wnukom?

W ramach podziękowania podarujcie wspomnienia!

Co można podarować rodzicom w zamian za wiele lat opieki i troski? Podarujcie im sentymentalną podróż w przeszłość, która zostanie zamknięta w pięknej oprawie albumu. To wzruszający gest, który poruszy serce każdego. W naszej ofercie znajdziecie wiele albumów, więc bez trudu znajdziecie taki, który najbardziej odpowiada wystrojowi wesela. Może zdecydujecie się na subtelną "Hortensję"? A może bardziej przypadnie wam do gustu klasyczna "Vintage Lace" albo "Srebrna Koronka"? Jeśli kochacie kwiaty, to koniecznie rozważcie model z "Kolekcji Flora". Miłośnicy sztuki pokochają model "Pastelowa akwarela".

Jeżeli uwielbiacie niebanalne wzornictwo to postawcie na "Świeży eukaliptus". A może do gustu przypadnie Wam śliczna "Piwonia" albo klasyczne "Anemony". Wszystkie nasze albumy są produkowane z papieru najwyższej jakości, więc prezentują się doskonale w każdych okolicznościach. W niektórych modelach można wybrać pomiędzy białymi i czarnymi kartami. Dzięki temu, zdjęcia mogą prezentować się jeszcze lepiej. Puste strony umożliwiają dowolne wklejanie ich oraz tworzenie własnych wpisów. W naszym sklepie znajdziesz też złote i srebrne pisaki, które doskonale będą prezentowały się na czarnym tle. Koniecznie o nich pamiętajcie!