Dekoracja sali weselnej w postaci kakemono. Idealny dodatek jako tło do pamiątkowych zdjęć z wesela.
search
  • Dekoracja sali weselnej w postaci kakemono. Idealny dodatek jako tło do pamiątkowych zdjęć z wesela.

ŚCIANKA za Młodą Parą Tło dekoracyjne All You need is love

109,98 zł
Brutto
Personalizowana dekoracja wisząca na wesele idealnie sprawdzi się, aby podkreślić wyjątkowość uroczystości. Kakemono personalizowane prezentuje się nowocześnie poprzez efektowną grafikę z modnej kolekcji All You need is love. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj materiału: ekskluzywna folia matowa
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowana dekoracja wisząca na wesele idealnie sprawdzi się, aby podkreślić wyjątkowość uroczystości. Kakemono personalizowane prezentuje się nowocześnie poprzez efektowną grafikę z modnej kolekcji All You need is love. 

Opis:
  • Piękne dekoracje sprawią, że wesele będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Warto postawić na dodatki, które charakteryzują się oryginalnym stylem i wyglądem. Do nich z pewnością należy kakemono, które wzbogacone jest o modny wzór graficzny z kolekcji All You need is love. Kakemono posiada personalizowany charakter, dzięki temu podkreśli jeszcze bardziej wyjątkowość uroczystości. Do zestawu dołączone są specjalne listewki, które sprawią, że kakemono będzie można w łatwy sposób zawinąć i rozwinąć. Natomiast, aby powiesić kakemono, należy samodzielnie dokupić wstążkę lub sznurek. Górna listwa posiada dwie specjalne dziurki na przewieszenie sznurka, czy właśnie wstążki.
  • Motyw kwiatowy znajduje się w górnej części projektu, a poniżej znajduje się tekst: DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE ZACZYNA SIĘ WŁAŚNIE TU. Natomiast poniżej widnieje personalizacja obejmująca imiona Pary Młodej i datę ślubu. Tło jest w białym odcieniu, a kwiaty w kolorystyce fioletu, co razem daje niesamowity kontrast.
  • Dekoracja wykonana jest na ekskluzywnej folii matowej, którą cechuje wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia.
Zastosowanie:
  • Goście uwielbiają robić sobie zdjęcia na weselach, w szczególności, gdy dekoracje są oryginalne. Naszą propozycją jest kakemono, które prezentuje się efektownie ze względu na swój nowoczesny wygląd. Na powierzchni widnieje grafika, która wpisuje się w aktualne trendy weselne. Kakemono można powiesić jako tło/ściankę do pamiątkowych zdjęć z wesela. Również można kakemono zawiesić przed wejściem na salę weselną, wówczas poinformuje to gości o odbywającym się wewnątrz przyjęciu weselnym.
  • Stół prezydialny to jedno z najbardziej widocznych miejsc podczas wesela. Młoda Para przy swoim stole powinna posiadać dekoracje, które charakteryzują się oryginalnym wyglądem. Tutaj z pewnością sprawdzi się wisząca dekoracja - kakemono personalizowane.
Wymiary:
  • długość: 160 cm, szerokość 60 cm

Zobacz także