Kakemono personalizowane na ślub. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej.
search
  • Kakemono personalizowane na ślub. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej.

ŚCIANKA za Młodą Parą Delikatne Lilie

109,98 zł
Brutto
Tło z delikatnymi liliami na ślub to dekoracja, która przyciąga uwagę. Tworzy minimalistyczny design, obok którego nie można przejść obojętnie. Upiększcie swoje przyjęcie weselne w wyjątkowy sposób!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj materiału: ekskluzywna folia matowa
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tło z delikatnymi liliami na ślub to dekoracja, która przyciąga uwagę. Tworzy minimalistyczny design, obok którego nie można przejść obojętnie. Upiększcie swoje przyjęcie weselne w wyjątkowy sposób!

Opis:
  • Kakemono z kolekcji Delikatne Lilie na ślub to zwój ozdobiony z dwóch stron listewkami. Umożliwiają one zwinięcie go do bardzo małych rozmiarów. Nasze kakemono jest wykonane na specjalnej ekskluzywnej folii matowej. Na kakemono widnieje grafika dwóch lilii, które zwrócone są ku sobie. Mogą symbolizować Waszą miłość i oddanie. Oplatają personalizację w postaci Waszych imion niczym wianek, co także jest znaczące. Poniżej imion z łącznikiem „&” nadrukujemy datę Waszego ślubu. Na samej górze zwoju znajdzie się zdanie: Długo i szczęśliwie zaczyna się właśnie tu.
  • Lilie jako symbol piękna i doskonałości można odnieść do Waszego uczucia, które powinno być jak ten kwiat. Kakemono dopełni estetykę sali weselnej w najlepszy możliwy sposób. Sznurki, czy wstążki do zawieszenia kakemono są do zakupienia osobno.
Zastosowanie:
  • Kakemono z kolekcji Delikatne Lilie na ślub doskonale sprawdzi się, jeżeli motywem przewodnim Waszego ślubu są właśnie lilie. Gdy znajdują się w dekoracjach sali czy kościoła, a także w bukiecie panny młodej, będzie to idealny wybór. Warto podkreślić, że kakemono można zawiesić nie tylko bezpośrednio na ścianie, ale również sztaludze czy stelażu. Wyposażone jest w sznurek, dzięki czemu będzie to możliwe. Przy użyciu kakemono może ozdobić wnętrze kościoła, gdyż ma wyraz niezwykle symboliczny. Oczywiście sprawdzi się także jako dekoracja sali weselnej. Może być powieszone na stelażu przy wejściu albo stoliku nowożeńców. Oczywiście ozdobi też świetnie ścianę przy tym stole. Stelaże sprawdzą się lepiej, jeśli nie ma możliwości wbicia gwoździ. Jeśli na weselu organizujecie japoński pokaz tradycyjnego ceremoniału parzenia herbaty, taka dekoracja doskonale będzie się prezentować. Będzie tłem dla zdjęć ślubnych zarówno w sali weselnej, jak i w kościele. Kakemono można wykorzystać także w czasie organizowanej w późniejszym terminie sesji ślubnej.       
Wymiary:
  • długość: 160 cm, szerokość 60 cm

Zobacz także