Pudło personalizowane na telegramy. Idealny dodatek ślubny.
search
 • Pudło personalizowane na telegramy. Idealny dodatek ślubny.

PUDŁO na telegramy z personalizacją Elegancja Złota

29,98 zł
Brutto

Pudło na telegramy z kolekcji Złota Elegancja to świetna dekoracja sali weselnej. Choć telegramów oficjalnie już się nie wysyła, takie pudło może posłużyć na kartki z życzeniami od gości weselnych.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudło na telegramy z kolekcji Złota Elegancja to świetna dekoracja sali weselnej. Choć telegramów oficjalnie już się nie wysyła, takie pudło może posłużyć na kartki z życzeniami od gości weselnych.

Opis:
 • Pudło na telegramy z kolekcji Elegancja Złota jest niezwykle pięknym dodatkiem. Można je postawić na stole państwa młodych. Pudło bardzo łatwo się składa i wyposażone jest w praktyczny otwór, przez który bez problemu można włożyć kartę z życzeniami.
 • Pudło ma prostopadłościenny kształt i wykonane jest z mocnej i trwałej białej tektury. Na przedniej ściance znajduje się miejsce na etykietę personalizowaną  z kolekcji Złota Elegancja. Na niej znajdzie się nadruk koronkowych, kwiatów na przeciwległych rogach.
 • Na środku będzie nadrukowany napis: Dziękujemy!. Poniżej umieścimy Wasze imiona przedzielone łącznikiem „&”. Ten ostatni będzie w bledszym odcieniu niczym znak wodny. Poniżej znajdzie się data Waszego najważniejszego wspólnego dnia, czyli ślubu i wesela. Takie pudełka mogą trzymać po uroczystości świadek i świadkowa. Wbrew pozorom mogą mieć szerokie spektrum zastosowania. Zatem nie będą służyć jedynie na kartki z życzeniami.
Zastosowanie:
 • Zastanawiacie się, gdzie zgromadzić wszystkie otrzymane od gości karty z życzeniami? Pudło na telegramy z kolekcji Elegancja Złota będzie świetnym wyborem. Niezależnie od tego czy goście będą składać życzenia w urzędzie stanu cywilnego, pod kościołem czy już na sali weselnej, doskonale się sprawdzi. Bardzo często wiele osób do wnętrza kart wkłada gotówkę, która jest prezentem dla państwa młodych. Dzięki pudełkom żadna koperta na pewno się nie zgubi. Pudło na telegramy można wykorzystać także w czasie uroczystości weselnej. Do niego goście mogą wrzucać życzenia zapisane na małych karteczkach. Takie jakie zwyczajowo znajdują się w ciasteczkach z wróżbą. Potem odczytywanie ich będzie dla Was dużą frajdą. Taki element może zastąpić albo uzupełnić księgę gości na weselu. Pudło na telegramy może również wystąpić w roli skarbonki. Bardzo często na weselu organizowane są symboliczne zbiórki czy to na wózek, czy podróż poślubną. Świadkowie mogą trzymać pudełka i zbierać datki w całej sali.         
Wymiary:
 • 27cm x 24cm x 24cm

WAŻNE:
 • pudło jest wysyłane złożone na płasko, aby nie uległo uszkodzeniu w transporcie, jego złożenie jest proste i nie wymaga użycia kleju

 • produkt personalizowany: nadruk Waszych imion

 • wysyłka tylko po wpłacie na konto

Zobacz także