Personalizowana teczka ślubna na dokumentację. Modny wzór obrączek.
search
 • Personalizowana teczka ślubna na dokumentację. Modny wzór obrączek.

TECZKA na dokumenty ślubne Kolekcja Obrączki

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Kolekcja Obrączki jest kwintesencją dobrego stylu, ale i funkcjonalności. Niewątpliwie taki dodatek jest obowiązkowy dla wszystkich planujących "ten dzień". Choć przyda się także po uroczystości. Reprezentacyjna forma i wysoka jakość wykonania sprawiają, że trudno przejść obok niego obojętnie.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Kolekcja Obrączki jest kwintesencją dobrego stylu, ale i funkcjonalności. Niewątpliwie taki dodatek jest obowiązkowy dla wszystkich planujących "ten dzień". Choć przyda się także po uroczystości. Reprezentacyjna forma i wysoka jakość wykonania sprawiają, że trudno przejść obok niego obojętnie.

Opis:

 • Teczka na dokumentację ślubną Kolekcja Obrączki utrzymana jest w subtelnej formie, acz za sprawą graficznych dodatków ma w sobie też coś z glamour. Tło etykiety jest białe, co kojarzy się z niewinnością uczucia. Ale symbolika ta odnosi się też do tego, że od dnia ślubu jesteście jak "czysta karta" i wspólnie będziecie ją zapisywać poprzez Wasze życie. Na samym środku znajdują się obrączki. I również tutaj duże znaczenie ma symbolika, wszak okrąg oznacza doskonałość, spełnienie i wspólne życie. Na damskiej obrączce umieszczony został symbol diamentu. W końcu żona powinna być dla męża zawsze "najdroższa", czyli najważniejsza i rzecz jasna mąż dla żony także. Nieco niżej umieścimy Wasze imiona. A pod spodem znajdzie się także napis: "Dokumenty Ślubne". Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na dolną część teczki. Wszak umieścimy na niej zarówno  datę najważniejszego dnia w waszym życiu, ale i napis: " Na wspólnej drodze życia od..."

Zastosowanie:

 • Teczka na dokumentację ślubną Kolekcja Obrączki jest niezwykle praktyczna. Możecie w niej przechowywać certyfikaty czy zaświadczenia, które są niezbędne, by spełnić wymagania formalne. Rzecz jasna przyda się także w tracie dnia ślubu. Wszak można w niej umieścić akt zawarcia związku małżeńskiego. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że zostanie przypadkowo uszkodzony czy też zgubiony. Ale w teczce możecie również umieścić wytyczne dotyczące zabaw weselnych czy też dedykacji. Dzięki temu o niczym nie zapomnicie. A po ślubie i weselu teczka będzie świetnym miejscem do przechowywania pamiątek z tego dnia czy też zdjęć. A jeżeli czeka Was jeszcze sesja ślubna, to taki dodatek będzie niewątpliwie świetnym rekwizytem, który sprawi, że Wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej wyjątkowe.
Wymiary:
 • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
 • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także