Teczka ślubna z możliwością wyboru koloru na okładce. Piękny wzór akwareli.
search
  • Teczka ślubna z możliwością wyboru koloru na okładce. Piękny wzór akwareli.

TECZKA na dokumenty ślubne Pastelowa Akwarela

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Pastelowa Akwarela jest pięknym dodatkiem. To obowiązkowy wybór dla wszystkich osób, które planują ślub. Wysoka jakość wykonania, a także duża funkcjonalność sprawiają, że to must have. Oczywiście na tym zalety się nie kończą, bo jest także bardzo pojemna.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Jasnoróżowy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Pastelowa Akwarela jest pięknym dodatkiem. To obowiązkowy wybór dla wszystkich osób, które planują ślub. Wysoka jakość wykonania, a także duża funkcjonalność sprawiają, że to must have. Oczywiście na tym zalety się nie kończą, bo jest także bardzo pojemna.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Pastelowa Akwarela jest utrzymana w stylu imitującym technikę malarską akwarela. Jest klasycznie piękna, ale też klasyczna i eteryczna. Estetyka tego dodatku rzeczywiście przyciąga uwagę. Na etykiecie teczki możemy umieścić Wasze imiona. Jednak nie znajdą się one na białym tle, lecz w wybranym przez Was kolorze. Możecie postawić na barwę lazurową, niebieską, ale też taką utrzymaną w odcieniu fioletowym czy różowym. Jednak owe tło nie jest jednolite, wszak widoczne jest subtelne cieniowe, co sprawia, że ten dodatek prezentuje się niczym dzieło sztuki. Niżej umieścimy zaś napis: dokumenty ślubne oraz datę Waszego wyjątkowego dnia. Znajdą się one już na białym tle. Zatem można powiedzieć, że teczka jest tak samo stylowym dodatkiem, jak funkcjonalnym. Stąd na pewno Wam się przyda w wielu sytuacjach.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Pastelowa Akwarela ma szerokie spektrum zastosowania. Może służyć do przechowywania ważnych dokumentów. Ale też możecie traktować ją jako organizer, tym bardziej, że jest bardzo pojemna. Duże znaczenie ma także fakt, że chroni wszystkie dokumenty przed uszkodzeniem. A za sprawą wyposażenia w rzeczy także przed wypadnięciem. Na tym jednak jej funkcjonalność się nie kończy. Warto wiedzieć, że może stanowić dodatkową dekorację, choćby sali weselnej i można dobrać jej kolor do tematu przewodniego. Wystarczy umieścić ją w widocznym miejscu, a obok niej umieścić kartki. Następnie świadek może poprosić wszystkich gości, by napisali na kartkach życzenia i włożyli je do teczki. Ale możecie też pójść o krok dalej i poprosić każdego z gości, by napisał o Was jakąś anegdotę. Potem, gdy już wrócicie do domu możecie wspólnie je czytać i przy tym naprawdę świetnie się bawić.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także