Ślubna pieczątka z imionami Pary Młodej oraz wzorem wianuszka z delikatnymi listkami.
search
  • Ślubna pieczątka z imionami Pary Młodej oraz wzorem wianuszka z delikatnymi listkami.
  • Pieczątka ślubna z piękną grafiką wianuszka. Wewnątrz znajduje się miejsce na imiona Pary Młodej.

PIECZĄTKA stempel do ślubnej dekoracji papeterii Wianuszek (+tusz)

50,98 zł
Brutto

Pieczątka ślubna z imionami i kwiatowym wiankiem to rewelacyjny pomysł, aby zaskoczyć rodzinę i przyjaciół informacją o zawarciu związku małżeńskiego. Z pewnością wyróżnicie się spośród dotychczasowych nowożeńców i pokażecie wszystkim, że ten najważniejszy dzień jest tylko Wasz, jeśli spersonalizujesz Waszymi imionami zawiadomienie, zaproszenie czy prezenciki dla gości obecnych na weselu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pieczątka ślubna z imionami i kwiatowym wiankiem to rewelacyjny pomysł, aby zaskoczyć rodzinę i przyjaciół informacją o zawarciu związku małżeńskiego. Z pewnością wyróżnicie się spośród dotychczasowych nowożeńców i pokażecie wszystkim, że ten najważniejszy dzień jest tylko Wasz, jeśli spersonalizujesz Waszymi imionami zawiadomienie, zaproszenie czy prezenciki dla gości obecnych na weselu. Wybierając stempelek z imionami i kwiatowym wiankiem, już na samym wstępnie obsypiesz uroczystość symbolicznymi kwiatami. 

Opis:

  • Stempel ślubny z imionami i kwiatowym wiankiem idealnie określa Ciebie i drugą połówkę jako jedno. Imiona Młodej Pary otoczone kwiatowym wiankiem symbolizują harmonię i połączenie. Delikatny kwiatowy motyw subtelnie podkreśla rangę uroczystości oraz jednoznacznie sygnalizuje, że kwiaty są nieodłączną częścią tego jedynego w życiu dnia.

  • Pełne imiona nowożeńców nie pozwolą pomylić Młodej Pary z nikim innym, a dzięki przypięczętowaniu zaproszeń pieczątką ślubną z imionami i kwiatowym wiankiem ślub i wesele na zawsze pozostaną w pamięci najbliższych. 
Zastosowanie:
  • Pieczątka z odciskiem imion nowożeńców i kwiatowym wiankiem to cudowna pamiątka zarówno dla Młodej Pary, jak i dla wszystkich gości. Opieczętować nią można również fotografię ślubną Państwa Młodych, którą obdarowuje się zarówno gości obecnych na weselu gości, jak i tych, którzy nie mogli towarzyszyć nowożeńcom w tym pięknym dniu.
  • Dzięki stemplowi ślubnemu z imionami i kwiatowym wiankiem moment zaślubin pozostanie w pamięci wielu osób na zawsze. Oryginalny, nietuzinkowy pomysł z pewnością zachwyci każdego i być może zainspiruje przy podejmowaniu równie ważnej decyzji. 
Wymiary:
  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także