Podziękowanie dla rodziców w postaci plakatu ze złotym sercem. Na plakacie umieścimy grafikę z kolekcji Boho Wedding.
search
  • Podziękowanie dla rodziców w postaci plakatu ze złotym sercem. Na plakacie umieścimy grafikę z kolekcji Boho Wedding.

SERCE złote podziękowanie dla Rodziców Boho Wedding

59,98 zł
Brutto
Personalizowany plakat podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości weselnej. Idealnie sprawdzi się jako nowoczesny prezent dla ukochanych rodziców w ramach podziękowania za wszystko, dobre rady, słowa oraz obecność w tym wyjątkowym dniu Waszego wesela.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany plakat podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości weselnej. Idealnie sprawdzi się jako nowoczesny prezent dla ukochanych rodziców w ramach podziękowania za wszystko, dobre rady, słowa oraz obecność w tym wyjątkowym dniu Waszego wesela. 

Opis:
  • Organizując wesele z pewnością dobieracie dekoracje i dodatki tak, aby były ze sobą spójne i tworzyły całość. Wybierając jako motyw przewodni styl boho powinniście wybrać plakat z wysokiej jakości papieru. Na nim umieścimy niezwykły motyw graficzny z kolekcji Boho Wedding. Całość zachowana jest w leśnym stylu, prezentuje się bardzo efektownie.

  • Na plakacie w centralnym miejscu umieścimy złote, pięknie połyskujące serce, które zawiera miłe słowa skierowane do rodziców, taty, czy mamy. Opcja plakatu jest do wyboru przez Was. Na sercu znajdują się podziękowania, przykładowo za: życzliwość, wychowanie, uśmiech, bliskość, zgodę, szczęście oraz wiele innych wzruszających słów.

  • Oczywiście personalizacji podlegają imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. Napisy zostaną wykonane dekoracyjną, nowoczesną czcionką.

Zastosowanie:
  • Wesele w stylu boho to obecnie największy trend ślubny od kilku lat! Jeżeli planujecie uroczystość zaślubin właśnie w tym stylu, wówczas powinniście dobrać upominki i dekoracje na wesele w stylu boho. Dlatego podziękujcie rodzicom, wręczając im personalizowany plakat z grafiką zachowaną właśnie w takim boho stylu.

  • Poprzez to, że na plakacie widnieje efektowne złote serce z treścią podziękowań będzie to bardzo wzruszający upominek. Obdarowani rodzice z pewnością będą zaskoczeni takim pomysłowym prezentem. Po Waszej uroczystości zaślubin zajmie w domu rodziców szczególne miejsce. Będzie to również niezwykła pamiątka z Waszego wesela, przypominająca o tym wyjątkowym dniu.

  • Motyw graficzny na plakacie jest delikatny, świetnie nawiązuje do wesela w stylu boho. Wzór z motywem roślinności na pewno pasuje jako dekoracja do wnętrza w każdym stylu, w szczególności w tym boho!

Wymiary:
  • format A4

Zobacz także