Pudełko ze zdjęciem i lustrzanym akrylem. Oryginalna prośba o błogosławieństwo dla rodziców
search
  • Pudełko ze zdjęciem i lustrzanym akrylem. Oryginalna prośba o błogosławieństwo dla rodziców
  • Drewniane pudełko z prośbą o błogosławieństwo.

PROŚBA o błogosławieństwo dla rodziców Pudełko lustrzany efekt i zdjęcie

99,98 zł
Brutto
Oryginalna prośba o błogosławieństwo w postaci białej skrzyneczki, wewnątrz której umieścimy zdjęcie Pary Młodej a także lustrzaną tabliczkę z treścią błogosławieństwa.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalna prośba o błogosławieństwo w postaci białej skrzyneczki, wewnątrz której umieścimy zdjęcie Pary Młodej a także lustrzaną tabliczkę z treścią błogosławieństwa.
 
  • Prośba o błogosławieństwo w postaci drewnianego pudełka z piękną i efektowną tabliczką w środku. Estetyczne wykonanie sprawia, że stanowi ono nie tylko praktyczne narzędzie do przekazania prośby o błogosławieństwo, ale również piękną ozdobę, która będzie cieszyć oko przez wiele lat. Jest to niesamowita pamiątka, która przypomina o ważnym momencie w życiu rodziców. Lustrzany efekt na tabliczce dodaje mu wyjątkowego charakteru, czyniąc go unikalnym i niepowtarzalnym elementem.  Personalizacja znajdująca się w tekście obejmuje podpis i datę. Do wyboru są trzy warianty produktu: dla rodziców, dla mamy lub dla taty.
  • Prośba o błogosławieństwo dla rodziców w formie eleganckiego pudełka z lustrzanym efektem i zdjęciem stanowi wyjątkowy sposób na uhonorowanie ich. To również niesamowita pamiątka. Pudełko zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Estetyczny design w kolorze białym nadaje mu wyszukany charakter. Wewnątrz znajduje się wyjątkowe połączenie zdjęcia Pary Młodej oraz tabliczki z prośbą o błogosławieństwo. Akrylowa płytka z lustrzanym efektem stanowi niespotykany detal. Zakup takiego pudełka pozwala przekazać prośbę o błogosławieństwo w oryginalny sposób, co z pewnością wywoła wzruszenie i radość u rodziców. To niezwykła szansa na stworzenie pięknej i wartościowej pamiątki, która zostanie doceniona i będzie cieszyć i przywoływać niesamowite wspomnienia przez wiele lat.
Ważne:
  • zdjęcie można wysłać na adres e-mail druk@sklepyoms.pl w tytule wiadomości podając numer zamówienia.

Zobacz także