Brelok skórzany w różowym kolorze z imieniem. Idealny upominek dla świadkowej w ramach podziękowania.
search
  • Brelok skórzany w różowym kolorze z imieniem. Idealny upominek dla świadkowej w ramach podziękowania.
  • Skórzany brelok różowy na podziękowanie dla świadkowej.

BRELOK skórzany różowy Prezent dla Świadkowej

44,98 zł
Brutto
Prezent dla świadkowej w postaci personalizowanego breloka w modnym różowym odcieniu. Idealnie sprawdzi się jako prezent w ramach podziękowania za otrzymane wsparcie i dobre słowo. Świadkowa z pewnością poczuje się doceniona, gdy otrzyma brelok z własnym imieniem i dedykacją, że jest najlepszą świadkową. Brelok sprawdzi się jako niezbędny dodatek do kluczy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezent dla świadkowej w postaci personalizowanego breloka w modnym różowym odcieniu. Idealnie sprawdzi się jako prezent w ramach podziękowania za otrzymane wsparcie i dobre słowo. Świadkowa z pewnością poczuje się doceniona, gdy otrzyma brelok z własnym imieniem i dedykacją, że jest najlepszą świadkową. Brelok sprawdzi się jako niezbędny dodatek do kluczy, w szczególności ułatwi ich odnalezienie w damskiej torebce.

Opis:
  • Elegancki prezent w postaci breloka w ramach podziękowania za świadkowanie dla bliskiej osoby. Brelok jest w modnym różowym, delikatnym odcieniu. Na nim wykonamy personalizację, która obejmuje imię świadkowej. Dodatkowo na skórzanym pasku umieścimy napis Najlepsza świadkowa. Obok imienia widnieje grafika, która przedstawia całusa. Napisy, jak i grafika jest w odcieniu brązu. Brelok posiada zaczep w postaci srebrnego kółeczka, do którego należy przyczepić klucze. Personalizowany brelok znajduje się również w czarnym pudełku, dzięki temu jest gotowy do wręczenia na prezent dla świadkowej.

Zastosowanie:
  • Oryginalny prezent dla świadkowej w postaci eleganckiego, skórzanego breloka. Świadkowa to bardzo istotna osoba, która jest od etapu przygotowań do dnia uroczystości największym wsparciem dla Pary Młodej. Dlatego świadkowa powinna otrzymać wyjątkowy prezent, który jest zarówno praktyczny, jak i ozdobny. Skórzany brelok w różowym odcieniu świetnie pasuje jako upominek dla bliskiej osoby. 

  • Damska torebka potrafi przechować dużo rzeczy, czasem trudno jest coś w niej odnaleźć. Dlatego idealną propozycją prezentową jest brelok do kluczy, który ułatwi ich odnalezienie w damskiej torebce. W szczególności, że brelok jest w postaci zawieszki, ułatwiające wyciągniecie kluczy z torebki. Dodatkowo klucze będą wyróżniać się, ponieważ różowy brelok będzie je wyróżniać na tle pozostałych.

  • Obdarowana świadkowa z pewnością zachwyci się, gdy otrzyma brelok z dedykacją specjalnie dla niej. Na pewno poczuje się wyróżniona i doceniona za pomoc w przygotowaniach, udział w uroczystości, czy też dobre rady i słowo. Obdarowana osoba dumnie będzie prezentować bliskim, że jest najlepszą świadkową. Dodatkowo brelok jest w modnym różowym kolorze, sprawdzi się jako niezbędny gadżet do kluczy.

Wymiary:
  • długość całkowita: 11 cm,
  • szerokość paska: 2 cm.

Zobacz także