Etykieta na wino walentynkowe.
search
  • Etykieta na wino walentynkowe.
  • Naklejka na butelkę alkoholu. Prezent z okazji Walentynek.

ETYKIETA na butelkę wina Prezent w dowód miłości

15,98 zł
Brutto

Romantyczne chwile zasługują na wyjątkową oprawę. Elegancka etykieta na butelce wina jest nie tylko ozdobą, ale także oryginalnym sposobem na przekazanie swoich emocji i docenienie bliskiej osoby. Personalizacja imienia na etykiecie dodaje niepowtarzalnego charakteru temu prezentowi, wskazując, że jest on skierowany do jednej, szczególnej osoby.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wybór odpowiedniego prezentu, który odda głębię naszych emocji, nie zawsze jest łatwy. Dlatego przedstawiamy naszą propozycję – personalizowaną etykietę na butelkę wina, która staje się nie tylko ozdobą, ale także wyrazem miłości i wdzięczności. 

Etykieta w białym kolorze stanowi niezwykłą ozdobę butelki wina, która wyraża uczucie miłości. Grafika dwóch kieliszków wina, z sercem unoszącym się nad nimi, jest symbolem bliskości. Napis "Nasza miłość jest jak wino - z każdym łykiem bliżej serca" to romantyczne wyznanie uczuć oraz hołd dla dojrzałej miłości, która rozwija się i staje się coraz bardziej wartościowa z biegiem czasu. Personalizacja imienia na etykiecie dodaje niepowtarzalnego charakteru temu prezentowi, wskazując, że jest on skierowany do jednej, niezwykłej osoby.

Takie etykiety stanowią idealny dodatek do butelki ulubionego wina, tworząc prezent idealny na Dzień Zakochanych. Jednak ich zastosowanie nie kończy się na Walentynkach – mogą być także doskonałym upominkiem na rocznicę, ślub, czy dowolną inną romantyczną okazję. Możliwość umieszczenia imienia na etykiecie nadaje prezentowi niezwykłego osobistego charakteru, który na długo pozostanie w pamięci obdarowywanej osoby.

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Ważne:

  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także