Personalizowana statuetka z własnym zdjęciem. Wyjątkowy prezent dla par.
search
  • Personalizowana statuetka z własnym zdjęciem. Wyjątkowy prezent dla par.
  • Statuetka ze zdjęciem i ulubioną piosenką. Romantyczny prezent dla ukochanej osoby.

TABLICZKA statuetka akrylowa z Waszym zdjęciem i piosenką prezent na Walentynki

74,98 zł
Brutto

Personalizowana statuetka akrylowa z własnym zdjęciem i ulubioną piosenką to niepowtarzalny sposób na wyrażenie miłości i emocji. Idealny prezent na rocznicę, walentynki lub jako wyraz głębokich uczuć dla ukochanej osoby.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowana statuetka akrylowa to niezwykły prezent, który przemawia do serc osób połączonych szczególną więzią. Ten sentymentalny podarunek będzie cenną pamiątką na wiele lat, świadczącą o silnych emocjach i relacjach.

Wyjątkowa statuetka akrylowa z podstawką to nowoczesna propozycja upominku dla zakochanych. Poprzez umieszczenie Waszego wspólnego zdjęcia oraz ulubionej piosenki na tabliczce, tworzymy niepowtarzalny wizerunek Waszego uczucia. Dzięki kodowi do Spotify, możecie łatwo odtworzyć Waszą ulubioną melodię i wrócić do magicznych chwil spędzonych razem.

Pamiątka wykonana z najwyższej jakości akrylu i solidnego drewna staje się nie tylko ozdobą wnętrza, ale także wyrazem głębokich uczuć. Ta piękna statuetka akrylowa ze zdjęciem i piosenką to idealny prezent na rocznicę związku, Walentynki lub dowód miłości dla niezwykłej osoby. Dzięki niej możecie podzielić się wspólnymi wspomnieniami, otoczeni ulubioną muzyką i romantycznym nastrojem.

Wymiary:

  • tabliczka ok. 10,5 × 15 cm
  • podstawka 10 × 3 cm

Ważne:

  • Prosimy upewnić się, że piosenka znajduje się na platformie Spotify.

Zobacz także