Ramka na zbieranie korków od wina. Wspólny prezent dla pary.
search
  • Ramka na zbieranie korków od wina. Wspólny prezent dla pary.

RAMKA na korki od wina Pomysłowy prezent dla Pary na Ślub i Rocznicę

114,98 zł
Brutto

Pojemnik na korki od wina na szybce zawiera otwór w kształcie kieliszka. Na szybce umieścimy napis: PAN I PANI + NAZWISKO + ZBIERAJĄ WSPOMNIENIA. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pojemnik na korki od wina na szybce zawiera otwór w kształcie kieliszka. Na szybce umieścimy napis: PAN I PANI + NAZWISKO + ZBIERAJĄ WSPOMNIENIA.

  • Skrzyneczka na korki od wina jest oprawiona w solidną, drewnianą ramę w ciemnobrązowym kolorze. Całość ma spójny design, który doskonale wpisze się w dowolną aranżację wnętrza. Uzupełnianie wnętrza korkami może stanowić zabawę dla małżonków oraz ciekawą atrakcję. Okaże się też ciekawym tematem do rozmów przy winie. Przede wszystkim jednak jest to znakomity i niespotykany pomysł na prezent, który wielu parom przypadnie do gustu. Stylowa ramka na korki od wina to pomysłowy prezent dla pary, która lubi wino i nie tylko. Możesz podarować ją na rocznicę swoim rodzicom lub znajomym bądź wręczyć jako prezent ślubny. Biały nadruk na szybie jest dobrze widoczny na ciemniejszym tle, które po czasie wypełnią korki, a samą skrzyneczka można powiesić na ścianie lub postawiona na komodzie bądź na kuchennym blacie.
  • Ramka na korki od wina może stanowić ciekawą ozdobę i często pojawia się w różnych formach. Tu zadbaliśmy o to, by sprawdziła się jako pomysł na prezent za sprawą ciekawej grafiki oraz personalizowanego napisu, który nada jej indywidualny charakter. Treść „Pan i Pani + nazwisko + zbierają wspomnienia” uzupełnia też kontur mapy świata. Jest to motyw, który z pewnością spodoba się parze lubiącej podróże. Pozostała część szyby jest transparentna i ma otwór w kształcie kieliszka, przez który można wrzucać korki.
Wymiary:
  • 30 x 40 cm.

Zobacz także