Ręcznik personalizowany do rąk dla rodziny. Prezent świąteczny.
search
  • Ręcznik personalizowany do rąk dla rodziny. Prezent świąteczny.
  • Ręcznik świąteczny personalizowany do kuchni, łazienki.

RĘCZNIK do rąk świąteczny wzór Prezent dla Rodziny

34,98 zł
Brutto

Odkryj piękno Świąt Bożego Narodzenia dzięki ręcznikowi świątecznemu, który wprowadzi ciepło i magię świąt do każdego domu. Ten wielofunkcyjny ręcznik nie tylko praktycznie się sprawdzi w łazience czy kuchni, ale z jego pomocą można stworzyć wyjątkową dekorację świąteczną, która będzie zachwycać każdego, kto odwiedzi Twój dom podczas bożonarodzeniowego sezonu. Personalizacja, którą oferujemy pozwala na stworzenie osobistego prezentu, idealnego dla rodziny, podkreślającego jej unikalny charaktery i więzy. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ręcznik ten łączy w sobie piękno tradycyjnych świątecznych dekoracji z nowoczesną funkcjonalnością, co czyni go prezentem, który z pewnością będzie cieszył oko i serce przez wiele sezonów. Jego obecność w domu będzie nie tylko przypomnieniem o osobie, która go podarowała, ale także o cieple domowego ogniska i magii świąt, która łączy ludzi wokół wspólnych tradycji i wspomnień. 

Ręcznik świąteczny wykonany jest z dużą dbałością o detale. Na jego powierzchni znajduje się scena pełna świątecznych przygotowań, gdzie figlarnie króliczki, ubrane w kolorowe, sezonowe ubranka – od uroczych sukienek po ciepłe sweterki i spodnie – przynoszą uśmiech i ciepło świątecznych chwil. Centralnym punktem jest bogato zdobiona, zielona choinka, która jest świadkiem tych zabawnych przygotowań. Napis "Magiczne Święta", wykonany jest stylową czcionką.

Świąteczny ręcznik to doskonały wybór dla tych, którzy szukają prezentu, który jest jednocześnie użyteczny, estetyczny i pełen osobistego dotyku. Będąc codziennie używanym, praktycznym dodatkiem, jednocześnie staje się niebanalnym elementem świątecznej dekoracji. Podaruj ten ręcznik bliskim, aby każde świąteczne mycie rąk czy wycieranie naczyń było okazją do uśmiechu i przypomnienia o magicznych świętach spędzonych w gronie rodzinnym. 

Wymiary:

  • 50 cm x 35 cm

Zobacz także