Papierowe serwetki z grafiką kwiatów. Ozdoba stołu na ślub, panieński, rocznicę.
search
  • Papierowe serwetki z grafiką kwiatów. Ozdoba stołu na ślub, panieński, rocznicę.

SERWETKI papierowe dekoracja stołu Białe Kwiaty 20szt

7,98 zł
Brutto
Papierowe serwetki z motywem białych kwiatów. Dekoracja stołu na ślub, rocznicę, panieński oraz inne okazje.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nawet taki detal jak serwetki papierowe do dekoracji stołu nie powinny być dziełem przypadku. Warto wybrać takie, które idealnie wpiszą się w atmosferę i podkreślą charakter imprezy. Te serwetki papierowe są nie tylko efektowne, ale i praktyczne, co z pewnością czyni z nich must have podczas takich uroczystości jak wesele, ale też przyjęcie z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy wieczoru panieńskiego. Obłędna grafika przedstawiająca Białe Kwiaty zachwyci każdego z gości!

  • Zestaw papierowych serwetek składa się z 20 sztuk. Serwetki są 3-warstwowe, co nadaje im walor praktyczny i powoduje, że doskonale sprawdzą się nie tylko jako ozdoba. Na każdej z nich znajduje się bogata grafika przedstawiająca biało-zielone bukiety. Całość wygląda wyjątkowo estetycznie i świeżo.
  • Taki zestaw serwetek być może jest niepozorny, ale ma wiele korzyści! Już nawet jedno opakowanie z powodzeniem wystarczy na niewielkie przyjęcie w kameralnym gronie. Oczywiście są one użyteczne dla gości, ale też ich wygląd jest niesamowicie atrakcyjny dla oka. Co więcej, wystarczy, że dodasz do nich inne ozdoby z kolekcji Białe Kwiaty, takie jak bieżnik czy kieszonki na sztućce, a stworzysz idealną oprawę na dowolną imprezę!
Wymiary:
  • 33x33cm

Zobacz także