PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Złote Serce Lawenda
search
  • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Złote Serce Lawenda

SERCE Złote Podziękowanie dla Rodziców Lawenda

59,98 zł
Brutto
Podziękowania dla rodziców to nieodzowny element ceremonii zaślubin. Podarujcie kochanym mamie i tacie coś wyjątkowego, o pamiątkowym charakterze. Wyjątkowy plakat z sercem pełnym podziękowań, które otaczają zdobienia z motywem gałązek lawendowwych będzie doskonałym wyborem, jeśli chcecie na prawdę podarować coś od serca.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowania dla rodziców to nieodzowny element ceremonii zaślubin. Podarujcie kochanym mamie i tacie coś wyjątkowego, o pamiątkowym charakterze. Wyjątkowy plakat z sercem pełnym podziękowań, które otaczają zdobienia z motywem gałązek lawendowych, będzie doskonałym wyborem, jeśli chcecie na prawdę podarować coś od serca.

Opis:

  • Bardzo dekoracyjny plakat w białej ramie z nóżką z tyłu, do postawienia na półce. Część główną podziękowania stanowi okazałe złote serce, o połyskującym na złoto kolorze. Środek złotego serca wypełniają słowa, które w Waszym imieniu wyrażą to, za co tak bardzo jesteście wdzięczni rodzicom.
  • Personalizacja na plakacie zawiera się w postaci podpisu z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nad sercem natomiast widnieje bezpośredni zwrot do obojga rodziców, lub tylko do mamy, bądź taty:
Kochani Rodzice/ Kochana Mamo/ Kochany Tato
Dziękujemy Wam/Ci za:

Imiona Pary Młodej
Data ślubu
  • Dodatkowych walorów ozdobnych dodają kompozycje z subtelnymi gałązkami lawendy, które w półokręgu okalają napisy, wychodząc z dwóch przeciwległych rogów plakatu.

Zastosowanie:

  • Moment podziękowania dla rodziców to nieodzowny element ślubu i wesela. Bez tego nie może odbyć się wesele! Bywa i tak, że rodzice przeżywają ślub dzieci, bardziej niż oni sami, jest to dla nich równie trudny, jak i przełomowy moment w życiu, a dla Was doskonała okazja, na złożenie podziękowań za trud i poświęcenie, miłość i wyrozumiałość, którymi Was darzyli przez całe życie. Jako nowożeńcy stajecie się dla rodziców jednością. Wspólnie wyraźcie swoje podziękowania za sprawą eleganckiego plakatu ze złotym sercem.
  • Wygląd oraz zawarte słowa tworzą piękną dekorację, którą rodzice zabiorą do domu i często będą na nią zerkać. W chwili tęsknoty, troski lub szczęścia będą mieli możliwość popatrzenia na treść podziękowań i słów, zawartych w złotym sercu. Będzie to dla nich nie tylko sentymentalna pamiątka ze ślubu dzieci, ale również szczególne wyróżnienie za trud, jaki wkładali wiele lat w Wasze wychowanie.
  • Elementy papeterii lub podziękowania dla rodziców i świadków z kolekcji Lawenda dadzą Wam możliwość stworzyć niepowtarzalną i romantyczną aurę na ślubie i weselu. Romantyczny fiolet lawendy nada uroczystości magicznej, a zarazem naturalnej atmosfery i klimatu, który udzieli się wszystkim obecnym na Waszym ślubie.

Wymiary:

  • plakat ma format A4.

Zobacz także