KAMYKI ozdobne do dekoracji ŻÓŁTE lub ZIELONE
search
  • KAMYKI ozdobne do dekoracji ŻÓŁTE lub ZIELONE

KAMYKI ozdobne do dekoracji

7,98 zł
Brutto
Detale dekoracyjne często drobne, a dają wielki efekt wow. Warto pomyśleć o każdym szczególe, zarówno przy zdobieniu stołu jak i przestrzeni wokół. Kamyki w soczystych, letnich kolorach pomogą Wam wprowadzić nutkę szalestwa i letniej aury do aranżacji weselnej, zwłaszcza jeśli stawiacie na kolekcję Słoneczna Cytryna.
Kolory: Żółty
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Detale dekoracyjne często drobne, a dają wielki efekt wow. Warto pomyśleć o każdym szczególe, zarówno przy zdobieniu stołu jak i przestrzeni wokół. Kamyki w soczystych, letnich kolorach pomogą Wam wprowadzić nutkę szaleństwa i letniej aury do aranżacji weselnej, zwłaszcza jeśli stawiacie na kolekcję Słoneczna Cytryna.

Opis:

  • Kamyki w woreczku do rozsypania i udekorowania przestrzeni. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Ze względu na to, że kamyki są dość dużej wielkości (nie jest to drobny piasek) to można je wykorzystać kilkukrotnie.
  • Do wyboru są dwa kolory zielony oraz żółty, dzięki czemu można je pomieszać i stworzyć dwukolorową mieszankę.

Zastosowanie:

  • Kamyki do dekoracji mogą być akcentem ozdobnym na stole weselnym. Będą się ładnie prezentowały regularnie wysypane na bieżniku, który biegnie przez środek stołu. Pomiędzy inne elementy ozdobne, jak świeczniki, wazony z kwiatami można je ułożyć tak, aby tworzyły luźną kompozycję pomiędzy nimi.
  • Doskonałym pomysłem na wykorzystanie kamyków jest również wypełnienie nimi wazonów szklanych. Wypełniając dno można stworzyć warstwy z kolorów lub je wymieszać, albo zostawić jedną barwę. Wszystko zależy od tego, do czego mają pasować. Tak wypełnione szklane wazony sprawdzą się jako świeczniki, ponieważ ułożone wewnątrz podgrzewacze będą oryginalnie uzupełniały tę dekorację.
  • Kamyki w zielonym i żółtym kolorze to dość specyficzna dekoracja, dlatego warto je wykorzystać przy innych elementach w podobnych lub takich samych odcieniach. Kolekcja ślubna Słoneczna Cytryna właśnie te dwie barwy ma jako główne, dlatego idealnie będą pasowały te drobne akcenty na stole weselnym, gdzie znajdą się pozostałe składowe kolekcji.
  • Biały obrus będzie stanowić idealne tło do żółtych i zielonych akcentów dekoracyjnych na stole. Biała elegancka, a zarazem skromna zastawa będzie harmonizowała żywe kolory dodatków z motywem cytryn i zielonych liści, a także dekoracji w barwach żółtej oraz zielonej.

Wymiary:

  • waga opakowania: ok. 330 g.

Zobacz także