KAKEMONO personalizowane na wesele z imiona nowożeńców i datą ślubu
search
 • KAKEMONO personalizowane na wesele z imiona nowożeńców i datą ślubu

ŚCIANKA za Młodą Parą Coś Niebieskiego

98,99 zł
Brutto
Jeśli poszukujecie oryginalnych ozdób na swoje wesele, które nie będą wyłącznie ładnie wyglądały, ale również podkreślą, do kogo ten piękny dzień należy to wśród dekoracji, nie może zabraknąć tła na ściankę za parą młodą z personalizacją!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli poszukujecie oryginalnych ozdób na swoje wesele, które nie będą wyłącznie ładnie wyglądały, ale również podkreślą, do kogo ten piękny dzień należy to wśród dekoracji, nie może zabraknąć tła na ściankę za parą młodą z personalizacją!

Opis:
 • Personalizowane tło do powieszenia na ścianie lub jako samodzielna dekoracja, którą można zamontować na wysokim stojaku bądź stelażu. Kakemono ma podłużny format, jest szerokie na ok. 60 cm, a jest długość to ok. 150 cm.
 • Główną częścią jest biały szeroki pas, na którym zostanie umieszczona personalizacja z motywem kwiatowych ozdób. Na krawędziach górnej oraz dolnej zamontowane są specjalne listewki, które nadają kształtu wiszącej dekoracji, oraz stabilizują ją. Do górnej listwy należy jeszcze przymocować materiał, wstążkę czy sznurek, aby móc zawiesić w wybranym miejscu dekoracyjne tło.
 • Główna dekoracja znajduje się w górnej części białego pasa. Od samej krawędzi tło zapełnia niebieska kompozycja, która wyglądem przypomina pastelowe, przenikające się obłoki, które mają niebieskie kolory. Do tych niebiesko-błękitnych detali dodane są bujne pąki białych kwiatów. Grafika przypomina ramę, która okala część z napisami, która brzmi:
DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE
ZACZYNA SIĘ WŁAŚNIE TU
imiona pary młodej
data ślubu
 • Podkład do wydruku tworzy ekskluzywna folia matowa, którą cechuje odporność na uszkodzenia i ścieranie.

Zastosowanie:
 • Dekoracja w postaci kakemono to rewelacyjny pomysł na dodanie osobistego charakteru wśród ozdób ślubnych na sali weselnej. Czasami jest ciężko stworzyć niepowtarzalną aranżację na stałym wyglądzie ścian pomieszczenia weselnego. Personalizowane akcenty w postaci rozwijanego, gotowego do zawieszenia tła w prosty sposób wprowadzi osobiste motywy pośród dekoracji sali weselnej.
 • Biały pas tła może być zawieszone za plecami pary młodej, czyli tuż za ich stołem, na ścianie. Może być to także samodzielna dekoracja, na stelażu, postawiona jako powitanie gości weselnych, przy wejściu. Długie kakemono świetnie się sprawdzi jako tło do robienia pamiątkowych zdjęć! Będzie to fajne uzupełnienie miejsca, gdzie postanowicie zadbać o atrakcje i zabawy dla gości weselnych.
 • Warto nadmienić, że motyw z błękitu i białych kwiatów to charakterystyczna dla kolekcji Coś Niebieskiego kompozycja. Jeśli zdecyduje się na tło z tym motywem, to warto postawić na inne dodatki z tej kolekcji. Dzięki temu osiągnięcie spójny i harmonijny styl na Waszej uroczystości. Papeteria na stoły, białe obrusy oraz zastawa w zestawieniu z kakemono wprowadzą romantyczny i marzycielski klimat!
Wymiary:
 • ok. 60 cm x 150 cm.

Zobacz także