ETYKIETY na alkohol dwustronne Kolekcja Magiczna 18szt
search
 • ETYKIETY na alkohol dwustronne Kolekcja Magiczna 18szt
 • ETYKIETY na alkohol dwustronne Kolekcja Magiczna 18szt
 • ETYKIETY na alkohol dwustronne Kolekcja Magiczna 18szt

ETYKIETY na alkohol dwustronne Kolekcja Magiczna 18szt

29,98 zł
Brutto
Zestaw etykiet samoprzylepnych na alkohol weselny z kolekcji o subtelnym zdobieniu Magiczna, to efektowna dekoracja każdego trunku. Tak spójne ddatki sprawiają, że aranżacyjna zostaje zachowana nawet pod względem niewielkich, acz znaczących, dodatków czy prezentów.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zestaw etykiet samoprzylepnych na alkohol weselny z kolekcji o subtelnym zdobieniuz motywem kolekcji Magiczna, to efektowna dekoracja każdego trunku. Tak spójne ddatki sprawiają, że aranżacyjna zostaje zachowana nawet pod względem niewielkich, acz znaczących, dodatków czy prezentów.

Opis:
 • Zestaw etykiet samoprzylepnych na alkohol weselny z kolekcji Magicznej jest bardzo efektowny. Na każdej z 18 etykiet (9 na przód butelki i 9 na tył) widnieje elegancka grafika zielonych roślin. Warto podkreślić, że zieleń to kolor nadziei, ale też uzdrowienia, a nic tak nie łagodzi obyczajów, jak dobry trunek podany na weselu.
 • Na etykietach widoczne są napisy i opisy. Na przedzie widać nietuzinkowe podpisy, w przypadku których jeden z członów wygląda niczym odręczne pismo kaligraficzne. Reszta zapisana jest tradycyjną, prostą czcionką. Na tylnych etykietach można znaleźć cenne wskazówki i informacje. Przykładowo „Płyn rozweselający” ma w swoim składzie szczyptę humoru, kroplę odwagi, aktywator śmiechu i generator żartu i dowcipu.
 • Na poprawiny sprawdzi się alkohol z etykietą „Syrop przeciwkacowy”. Według etykiety działa na złamane serce, urażoną dumę, kacowy ból głowy, trzustki i wątroby. Wśród wskazań goście przeczytają: W razie pominięcia pierwszej dawki spożyć podwójną! A to tylko niektóre z możliwości...
Zastosowanie:
 • Zestaw etykiet samoprzylepnych na alkohol weselny ze zdobieniem z kolekcji Magicznej sprawdzi się na przyjęcie organizowane w stylu ekologicznym, boho czy minimalistycznym. Białe etykiety świetnie prezentują się na stołach.
 • Dzięki różnorodnym napisom butelki z alkoholem mogą mieć też różne zastosowanie. Ponieważ etykiet w zestawie jest 18, a napisów 9, odpowiednio ze sobą sparowanych, to łatwo policzyć ile będzie potrzebnych do danego zastosowania. Będzie butelka idealna na poprawiny, będzie też taka, która sprawdzi się jako nagroda w konkursie tańca.
 • Takie etykiety wzbudzają uśmiech, chęć sięgnięcia po trunek, a także mogą być ozdobą alkoholi wręczanych jako podarunek weselny dla gości. Alkohole z taką etykietą goście będą mogli wstawić do swojej witryny. Ilekroć na niego spojrzą, przypomną sobie niezwykle udaną zabawę. Alkohol rzeczywiście czasami ma swoiste działanie oczyszczające, rozluźniające atmosferę i dlatego nie bez kozery na etykietach widnieją słowa takie jak lek, syrop, eliksir, czy środek przeciwbólowy. Trzeba oczywiście wszystko to traktować z przymrużeniem oka, wszak umiar jest tutaj kluczem.
Wymiary:
 • 12,5 cm x 9,5 cm,
 • zestaw zawiera 18 etykiet, czyli 9 kompletów do udekorowania butelek z przodu i z tyłu.

Zobacz także