Szklana buteleczka z etykietą personalizowaną. Upominek dla dziewczyn na panieński.
search
 • Szklana buteleczka z etykietą personalizowaną. Upominek dla dziewczyn na panieński.

BUTELECZKA na alkohol dla dziewczyn Forever Together (+etykieta)

5,98 zł
Brutto

Kacówka personalizowana na panieński Forever Together jest prawdziwym niezbędnikiem na szampańską imprezę. Wypełniona dowolnym trunkiem będzie doskonałym prezentem dla każdej uczestniczki tej wyjątkowej imprezy. Takie buteleczki na alkohol dostępne są w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kacówka personalizowana na panieński Forever Together jest prawdziwym niezbędnikiem na szampańską imprezę. Wypełniona dowolnym trunkiem będzie doskonałym prezentem dla każdej uczestniczki tej wyjątkowej imprezy. Takie buteleczki na alkohol dostępne są w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Opis:

 • Kacówka personalizowana na panieński Forever Together jest mała, spłaszczona i poręczna. Można ją schować nawet do małej torebki. Jest przezroczysta i zakończona złotą zakrętką. Do niej dołączamy małą etykietę z personalizacją, która doskonale podkreśli charakter przyjęcia. Otóż widnieje na niej napis: „Toast za zdrowie panny młodej”, a ponadto: „Wieczór panieński+imię przyszłej panny młodej”. W wierszu poniżej nie zabraknie daty tego wyjątkowego wydarzenia.
 • Etykieta jest zdobiona dekorem kwiatów w różowej tonacji kolorystycznej. Także napisy są utrzymane w takiej kolorystyce. Kacówka zatem staje się w ten sposób kobiecym gadżetem. Na pewno przyjaciółki będą zachwycone takim prezentem. Kacówkę można postawić przy każdym nakryciu, a obok niej np. okolicznościową czekoladkę czy ciasteczko z wróżbą, czy inny element z kolekcji Forever Together.

Zastosowanie:

 • Buteleczka personalizowana na panieński Forever Together będzie świetnym prezentem dla każdej kobiety, która pojawi się na imprezie. Wspólne świętowanie i wznoszenie toastów będzie jeszcze łatwiejsze, nawet podczas tańca na parkiecie. W końcu kacówka jest niewielka, ale i poręczna. Oczywiście sama buteleczka jest na tyle dekoracyjna, że później można zostawić ją sobie na pamiątkę.
 • Kacówkę można wypełnić ulubionym trunkiem każdej z kobiet. W ten sposób organizatorka imprezy pokazuje, jak dobrze je zna. Mogą się zatem poczuć wyróżnione. Jak sama nazwa wskazuje kacówka może przydać się także po imprezie zakrapianej alkoholem. Jak wiadomo dolegliwości dzień po wieczorze panieńskim bywają dotkliwe. W takim przypadku warto wypełnić kacówkę po prostu wodą lub napojem ze składnikami uzupełniającymi elektrolity. Zatem organizatorka wieczoru panieńskiego może zadbać, by żadną kobietę następnego dnia nie dopadł uporczywy ból głowy. Także przyszła panna młoda powinna zabrać ze sobą kacówkę. Może być przechowywana wśród innych pamiątek z wieczoru panieńskiego.
Wymiary:
 • 12,7 cm x 6,5 cm,
 • głębokość: 2,5 cm,
 • pojemność: 100 ml.
Ważne:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba buteleczek to 12 sztuk.
 • Etykiety samoprzylepne należy samodzielnie umieścić na szklanych buteleczkach.

Zobacz także