KRÓWKI słodkie podziękowania w personalizowanych owijkach
search
  • KRÓWKI słodkie podziękowania w personalizowanych owijkach
  • KRÓWKI weselne poczęstunek dla gości Ślubny Eukaliptus 12szt.

KRÓWKI weselne poczęstunek dla gości Ślubny Eukaliptus 12szt.

23,98 zł
Brutto

Tradycyjne polskie krówki na słodkie podziękowania dla weselników. Każda z krówek zawinięta jest w charakterystyczny sposób w ozdobne papierki. Na owijkach znajduje się motyw roślinny z kolekcji Ślubny Eukaliptus oraz imiona pary młodej z dopiskiem Dziękujemy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz pomysłu na to, jak podziękować swoim gościom za obecność na przyjęciu weselnym? W roli upominku dla gości świetnie sprawdzą się na przykład znane i lubiane słodycze. Wybierając popularny smakołyk w niecodziennym wydaniu, możesz mieć pewność, że zasmakuje on wszystkim zgromadzonym. Jeśli lubisz roślinne motywy, możesz wybrać nasze cukierki krówki z kolekcji Ślubny Eukaliptus. Krówki zaopatrzone są w okolicznościową owijkę z personalizacją i roślinną grafiką. Liście eukaliptusa to modny i chętnie wykorzystywany motyw dekoracyjny w branży ślubnej. Tak przygotowane krówki to doskonały pomysł na słodki poczęstunek dla gości weselnych, który pięknie wygląda i świetnie smakuje! 

Podziękowanie dla gości to miły gest, który wyraża wdzięczność za obecność na ceremonii. Jeśli zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się w roli upominku, to podpowiadamy — warto zdecydować się na pyszne słodkości! Znane i lubiane smakołyki są uniwersalnym podarunkiem — wybierając tradycyjny smak, przywołasz miłe wspomnienia z dzieciństwa. Popularny przysmak trafi w gusta wszystkich i będzie źródłem przyjemności niezależnie od wieku. Nasze krówki to efektowne i praktyczne rozwiązanie — są łatwe do podania, a dla zwiększenia efektu możesz zapakować je do ozdobnego pudełeczka.

Krówki z kolekcji Ślubny Eukaliptus to cukierki wytwarzane według tradycyjnej receptury. Każda krówka zawinięta jest w ozdobną owijkę z personalizowaną grafiką. Zawiera ona tekst o treści: IMIĘ PANNY MŁODEJ oraz IMIĘ PANA MŁODEGO, Dziękujemy oraz grafikę z motywem liści eukaliptusa. Jeśli chcesz, aby upominek prezentował się jeszcze bardziej zjawiskowo, umieść krówki w pudełeczkach z tym samym motywem graficznym. Możliwość personalizacji etykiety sprawia, że słodycze nabierają wyjątkowego charakteru i doskonale podkreślają okazję. Nasze krówki sprawdzą nie tylko w roli upominku dla gości weselnych — możesz uatrakcyjnić nimi także słodki barek.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także