Naklejki na piwo biało-czarno z napisem wieczór kawalerski
search
  • Naklejki na piwo biało-czarno z napisem wieczór kawalerski
  • Naklejki na piwo z imieniem pana młodego i napisem wieczór kawalerski

ETYKIETY na piwo Wieczór Kawalerski 10szt

34,98 zł
Brutto
Personalizowane naklejki na piwo z imieniem, idealne na męską imprezę z okazji wieczoru kawalerskiego. Na czarnym tle napisy i elementy graficzne mają kontrastujący biały kolor.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowane naklejki na piwo z imieniem, idealne na męską imprezę z okazji wieczoru kawalerskiego. Na czarnym tle napisy i elementy graficzne mają kontrastujący biały kolor.

  • W zestawie znajduje się 10 etykiet. Każda z nich jest samoprzylepna, a samodzielne umieszczenie ich na butelkach nie zajmie więcej niż kilka chwil. Wymiary są odpowiednie dla większości butelek o standardowych wymiarach. Naklejki mają kolor czarny. Na takim tle umieszczone są elementy ozdobne oraz napisy nawiązujące do wieczoru kawalerskiego. Na środku znajduje się również personalizacja w postaci imienia przyszłego pana młodego oraz daty wydarzenia. Atrakcyjny design etykiet nawiązuje do stylistyki naklejek widocznych na popularnej whisky. Oryginalne etykiety na piwo z personalizowanym nadrukiem to idealne rozwiązanie na męską imprezę. Wieczór kawalerski natychmiast nabierze zupełnie nowego wymiaru, gdy pojawią się na nim takie detale. Design naklejek do złudzenia przypomina te znane z innych trunków, a kontrastowa kolorystyka nadaje im wyrazistości.
  • Tak szczególna okazja jak wieczór kawalerski wymaga zdecydowanie wyjątkowej oprawy. Liczy się każdy detal. Ten zestaw etykiet na piwo z personalizacją pomoże uzyskać właśnie taki efekt. Możesz je wykorzystać bez względu na to, gdzie będzie odbywała się impreza. Naklejki z powodzeniem podkreślą także kameralne spotkanie w gronie najbliższych znajomych. Szukasz innych akcesoriów na wieczór kawalerski? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm.
Ważne:
  • W zestawie znajduje się 10 naklejek samoprzylepnych na piwo

Zobacz także