Personalizowany pokrowiec w białym kolorze. Idealna dekoracja na panieński.
search
  • Personalizowany pokrowiec w białym kolorze. Idealna dekoracja na panieński.
  • Pokrowiec w białym kolorze z piękną grafiką. Personalizowana dekoracja na panieński.

POKROWIEC dekoracyjny na krzesło na Wieczór Panieński Powiedziałam Tak!

39,98 zł
Brutto

Pokrowiec dekoracyjny na krzesło na wieczór panieński „Powiedziałam Tak!” to bez wątpienia doskonałe uzupełnienie dekoracji sali czy mieszkania. Na tę szczególną imprezę sprawdzi się świetnie. Spodoba się zarówno zaproszonym dziewczynom, jak i przyszłej pannie młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pokrowiec dekoracyjny na krzesło na wieczór panieński „Powiedziałam Tak!” to bez wątpienia doskonałe uzupełnienie dekoracji sali czy mieszkania. Na tę szczególną imprezę sprawdzi się świetnie. Spodoba się zarówno zaproszonym dziewczynom, jak i przyszłej pannie młodej.

Opis:
  • Pokrowiec dekoracyjny na krzesło na wieczór panieński z kolekcji „Powiedziałam Tak!” ozdobi krzesło, na którym usiądzie przyszła panna młoda. Napis oczywiście odnosi się do zaręczyn, a także zbliżającego się najważniejszego wydarzenia, czyli ślubu. Na białym pokrowcu, wykonanym z gładkiego i mocnego materiału znajduje się grafika. Jest to pierścionek, który ozdobiony jest dużym kamieniem. Jego obręcz zdobią kwiaty, co może przywodzić na myśl ślubny wianek. Wewnątrz grafiki drukowanymi literami nadrukujemy napis: „Wieczór panieński”. Z kolei poniżej znajdzie się imię przyszłej panny młodej zapisane ozdobną czcionką. Ta ostatnia prezentuje się niczym dzieło kaligrafa. Napis ma neutralny charakter i odnosi się do bohaterki wydarzenia, a więc charakteru imprezy. Pokrowiec może się zatem znaleźć nie tylko na krześle przyszłej panny młodej. Warto zakupić więcej sztuk i ozdobić wszystkie krzesła. Choć wyróżnienie panny młodej także jest dobrym pomysłem.
Zastosowanie:
  • Pokrowiec dekoracyjny na krzesło na wieczór panieński z kolekcji „Powiedziałam TAK!” będzie pasował do innych dekoracji z tej samej linii projektowej. Wśród nich można wymienić chociażby etykiety na alkohol czy pamiątkowy album na zdjęcia. Pokrowiec dekoracyjny na krzesło może być świetnym elementem urozmaicającym fotografie. Przyszła panna młoda może usiąść na udekorowanym krześle. Wokół niej zgromadzą się uczestniczki imprezy. Oczywiście warto, by usiadła w taki sposób, by grafika i napis były widoczne. Jeśli pokrowiec znajduje się tylko na krześle panny młodej, każdy, kto wejdzie do lokalu, od razu będzie wiedział, kto jest bohaterką imprezy. Sama zainteresowana poczuje się wyróżniona, gdy będzie mogła usiąść na takim „tronie”. Warto podkreślić, że pokrowiec ma także zastosowanie bardzo praktyczne. Chroni bowiem krzesła przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Na pewno będzie też świetną pamiątką z imprezy. Taki element sprawia, że można łatwo stworzyć dekoracje glamour, niezależnie od tego, gdzie impreza się odbywa.
Wymiary:
  • Wysokość: 106-108 cm; szerokość oparcia: 47-49 cm; wysokość oparcia: 65-67 cm; szerokość siedzenia: 48 cm; głębokość krzesła: 43 cm.

Zobacz także