TATUAŻ złoty Pan Młody
search
  • TATUAŻ złoty Pan Młody

TATUAŻ złoty Pan Młody

2,98 zł
Brutto
Genialny tatuaż dla Pana Młodego to świetny gadżet do sesji zdjęciowej i nie tylko!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Genialny tatuaż dla Pana Młodego to świetny gadżet do sesji zdjęciowej i nie tylko!

Opis:
  • Czarno-złoty tatuaż z grafiką i napisem to must have tego sezonu. Napis "Pan Młody" wykonany został z błyszczącego tworzywa, które przepięknie mieni się na skórze, dając modny, imprezowy efekt. Pod spodem znajduje sie grafika czarnych, sumiastych wąsów. Tatuaż jest łatwy w aplikacji i usunięciu.
Zastosowanie:
  • tatuaż będzie świetnym gadżetem do sesji zdjęciowej
  • nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest tutaj Panem Młodym ;)
  • idealnie uzupełni weselny strój i doda mu nieco nonszalanckiego stylu
Wymiary:
  • ok. 4x4cm

Tatuaż ślubny z napisem dla Pana Młodego - ciekawy dodatek w niskiej cenie

Tatuaż ślubny z napisem dla Pana Młodego to prosty sposób na to, aby się wyróżnić. Omawiany gadżet wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę na sesję zdjęciową. Z pewnością zagwarantuje on wiele pomysłów na niesztampowe fotografie. Warto rozważyć również zakup tatuażu dla Panny Młodej - w ten sposób można stworzyć spójną, a jednocześnie efektowną całość! Proponowany produkt został wykonany z bezpiecznych materiałów, a więc nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia. W zdecydowanej większości przypadków nie podrażnia on nawet bardzo delikatnej skóry. Korzystnie niska cena to tylko jedna z wielu zalet.

Czarno-złoty tatuaż z grafiką dla Pana Młodego – zaskocz gości weselnych!

Czarno-złoty tatuaż z grafiką dla Pana Młodego przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie eleganckie wzornictwo. Motyw wąsów jest minimalistyczny, a jednocześnie uniwersalny. Oferowany wzór posiada połyskujące wykończenie, a więc spektakularnie mieni się w świetle. Może zostać umieszczony w niemal dowolnym miejscu, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Gadżet jest chętnie wybierany przez mężczyzn z poczuciem humoru, którzy lubią niekonwencjonalne dodatki.

Optymalna trwałość tatuaży dla Pana Młodego

Proponowany tatuaż został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na optymalną trwałość. Nie trzeba obawiać się, że nie przetrwa on weselnej nocy! Można ukryć go pod rękawem koszuli lub wyeksponować. Jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania! Nie należy jednak narażać tatuażu na nadmierną ilość wilgoci, ponieważ może ona doprowadzić do jego ścierania.

Jak zaaplikować tatuaż ślubny z napisem dla Pana Młodego?

Tatuaż ślubny z wąsami dla Pana Młodego jest bezproblemowy i szybki w aplikacji, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Trzeba podkreślić, że jest to produkt jednorazowego użytku. Wystarczy nakleić go na skórę, a następnie oderwać folię zabezpieczającą. Do przyklejenia nalepki potrzebna jest odrobina wilgoci. Wystarczy kilka sekund, aby motyw został przeniesiony na wybrany obszar ciała! Owłosienie nie wpływa na przyczepność tatuażu, więc nie ma konieczności jego usuwania.

Jak usunąć czarno-złoty tatuaż z grafiką dla Pana Młodego?

Tatuaż ślubny może zostać zaaplikowany jedynie do zdjęć, następnie może zostać usunięty po kilkudziesięciu godzinach, a nawet kilku minutach! Nie trzeba obawiać się bólu, ani dyskomfortu. Wystarczy jedynie woda z dodatkiem mydła. Pocierając powierzchnię tatuażu, można skutecznie pozbyć się go ze skóry. Nie pozostawia on nieestetycznych śladów. Opisywane akcesorium weselne dostępne jest w niskiej cenie, co zachęca do złożenia zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi gadżetami znajdującymi się w naszym e-sklepie.

Zobacz także