Topper złoty z nazwiskiem pary młodej i datą ślubu
search
  • Topper złoty z nazwiskiem pary młodej i datą ślubu
  • Topper złoty z nazwiskiem pary młodej i datą ślubu
  • Lustrzany topper na wesele. Dekoracja personalizowana na tort.
  • Topper złoty z nazwiskiem pary młodej i datą ślubu

TOPPER personalizowany ślubny na tort złoty akryl

79,98 zł
Brutto

Topper na tort weselny. Dekoracja akrylowa w złotym kolorze. Piękny dodatek na wesele.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Wzór: napis: Państwo
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy topper ślubny z akrylu na tort to elegancka dekoracja, która dodaje oryginalnego uroku i stanowi subtelny, osobisty akcent. To dekoracja w kolorze złotym, która doskonale wpisze się w aranżację w dowolnym stylu. Stanowi ciekawy element ozdobny na duże wesele, jak i na mniejsze przyjęcie w wąskim gronie.

Topper na tort wykonany z trwałego akrylu w złotym odcieniu. Ma nowoczesny kształt podpisu z ozdobnym podkreśleniem. Przedstawia tekst „Państwo” lub „Mr&Mrs” lub z nazwiskiem nowożeńców. Doskonale pasuje do aranżacji w stylu boho, glamour oraz minimalistycznym. Dekoracja jest osadzona na dwóch długich nóżkach, które służą do wbicia w tort. Wykonana z wytrzymałego akrylu, który zachowuje swój kształt przez cały czas trwania imprezy. Złota powłoka z błyszczącym wykończeniem pięknie odbija światło.

Ten wyjątkowy topper to nie tylko piękna dekoracja na wesele, ale także trwały i elegancki dodatek. Nada Waszemu tortowi wyjątkowego uroku, a także wprowadzi osobisty akcent. Jego złoty kolor i lustrzana powłoka podkreślają odświętny charakter uroczystości i sprawią, że każdy, duży tort, jak i mały torcik będą wyglądać zjawiskowo! Szczególnie dobrze zaprezentuje się zwłaszcza na klasycznych tortach z niewielką liczbą ozdób i kolorów. Zainwestuj w personalizowany akcent, który uświetni ten niezwykły dzień! Zamów teraz, aby stworzyć wyjątkową atmosferę na swoim weselu.

Wymiary:

  • szerokość: ok. 23cm (w zależności od długości nazwiska); wysokość (bez patyczków): ok. 15cm

Zobacz także