Świeczka zapachowa w szklanym słoiczku. upominek dla gości weselnych.
search
  • Świeczka zapachowa w szklanym słoiczku. upominek dla gości weselnych.

ŚWIECZKA w szklanym opakowaniu dla gości weselnych Kolekcja Magiczna

8,98 zł
Brutto
Świeczka zapachowa to już klasyczny upominek dla gości weselnych. Podarowanie im w podziękowaniu za przybycie praktycznego dodatku z pewnością pozwoli im wspominać Wasze udane wesele jeszcze długo po nim. Świeczki na pewno uprzyjemnią im niejeden wieczór, podczas którego będą się mogli zrelaksować i powspominać cudowne tańce i pyszne jedzenie na Waszym weselu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świeczka zapachowa to już klasyczny upominek dla gości weselnych. Podarowanie im w podziękowaniu za przybycie praktycznego dodatku z pewnością pozwoli im wspominać Wasze udane wesele jeszcze długo po nim. Świeczki na pewno uprzyjemnią im niejeden wieczór, podczas którego będą się mogli zrelaksować i powspominać cudowne tańce i pyszne jedzenie na Waszym weselu! Upominek dla gości weselnych to obowiązkowy element przyjęcia, nie może go zabraknąć i u Was!

Opis:
  • Szklany słoiczek z zamknięciem z gumową nakładką. Dzięki niej biały wosk zapachowy umieszczony w środku zachowuje świeżość przez długi czas. Do każdej świecy zapachowej dodajemy samoprzylepne etykiet z Waszymi imionami oraz motywem graficznym pasującym do kolekcji Magicznej.
Zastosowanie:
  • Świeczki zapachowe to fajny upominek dla gości weselnych, który możecie położyć przy nakryciach dla gości. Tak przygotowane nie tylko podziękują Waszym bliskim za obecność podczas najważniejszego dnia w życiu, ale też uzupełnią dekorację kolekcji ślubnych dekoracji. Kolekcja Magiczna zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą Wam stworzyć piękną oprawę ślubu i wesela. Spójna aranżacja stanie się również wyjątkowym tłem do ślubnych zdjęć, które jak wiadomo są najpiękniejszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.
Wymiary:
  • wysokość: 9cm

Zobacz także