Czekoladka na podziękowanie w opakowaniu. Wzbogacona o kartkę z kwiatową grafiką.
search
  • Czekoladka na podziękowanie w opakowaniu. Wzbogacona o kartkę z kwiatową grafiką.

CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Fuksjowy Jaskier w opakowaniu

3,49 zł
Brutto

Smaczne podziękowanie dla gości weselnych w postaci mlecznej czekoladki. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla bliskich w ramach podziękowania za obecność, otrzymane życzenia oraz prezenty.

Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Smaczne podziękowanie dla gości weselnych w postaci mlecznej czekoladki. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla bliskich w ramach podziękowania za obecność, otrzymane życzenia oraz prezenty.

Opis:

  • Czekoladka belgijska wykonana z wysokiej jakości czekolady to pomysłowy podarunek dla zaproszonych gości. Zapakowana jest w elegancki srebrny papierek, przez co prezentuje się wyjątkowo. Znajduje się ona w specjalnym opakowaniu w postaci dopasowanego celofanowego woreczka. Wewnątrz opakowania znajduje się karteczka wykonana z wysokiej jakości papieru. Zawiera ona bardzo efektowną kwiatową grafikę pochodzącą z kolekcji ślubnej Fuksjowy Jaskier. Dekoracyjną czcionką wykonamy:
Dziękujemy
że jesteś z nami w tym
ważnym dla nas dniu

Zastosowanie:

  • Uroczystość zaślubin to wyjątkowy moment w życiu Młodej Pary, jak również całej rodziny. Przygotowania mogą potrwać nawet kilka lat, czy też miesięcy. Warto zaplanować wszystko z odpowiednim wyprzedzeniem, aby przed samą uroczystością się nie stresować. Należy pamiętać o upominkach, w tym idealnie sprawdzą się czekoladki mleczne. Zapakowane w piękne opakowanie z pewnością zachwycą ob
  • Podczas organizowania przyjęcia zaślubin należy z odpowiednim wyprzedzeniem zadbać o wszelki dodatki. W szczególności w tym pomogą czekoladki, które zapakowane są w specjalnych celofanowych woreczkach z ozdobną kartką. Czekoladki można wykorzystać jako element candy baru, czy też umieścić w szklanych naczyniach, goście z pewnością będą mogli się samodzielnie poczęstować. Oczywiście czekoladki to również upominek dla bliskich, który można umieścić bezpośrednio obok nakryć gości przy stole, czy też od razu na talerzu. Grafika ozdobne karty jest w modnym, intensywnym odcieniu, dzięki temu będzie oryginalnie się prezentować. Do dekoracji weselnych warto wykorzystać te z kwiatowym motywem, które pochodzą z kolekcji Fuksjowy Jaskier. Taki motyw graficzny jest nowoczesny i bardzo efektowny, z pewnością wpisuje się w aktualne trendy ślubne. 

Wymiary:

  • czekoladka: 3,5 cm x 3,5 cm,
  • opakowanie: 10,5 cm x 7,5 cm.

Zobacz także