Dodatek do prezencików dla gości. Ozdobne bileciki z podziękowaniem dla bliskich na wesele.
search
  • Dodatek do prezencików dla gości. Ozdobne bileciki z podziękowaniem dla bliskich na wesele.

BILECIKI podziękowanie dla gości Rustic Pampas 10szt

6,98 zł
Brutto

Dodatek do prezenciku w postaci zestawu bileciku. Wykonane są one z dbałością o każdy detal, z piękną i efektowną grafiką. Warto wybrać niezwykłe dekoracje, które zachwycą zaproszonych gości. 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dodatek do prezenciku w postaci zestawu bileciku. Wykonane są one z dbałością o każdy detal, z piękną i efektowną grafiką. Warto wybrać niezwykłe dekoracje, które zachwycą zaproszonych gości. 

Opis:

  • Uniwersalny bilecik na podziękowanie dla gości weselnych. Idealnie sprawdzi się, aby podziękować bliskim osobom za udział w Waszej uroczystości zaślubin. Bilecik jest dwustronny, dlatego z dwóch stron można cieszyć się pięknym motywem graficznym. Na ozdobnym bileciku umieścimy:
Dziękujemy,
że jesteś z nami w tym
szczególnym dla nas dniu!

Zastosowanie:

  • Piękne podziękowanie dla gości weselnych w postaci bileciku. Na nim znajduje się efektowny motyw graficzny z kolekcji Rustic Pampas. Bilecik można dołączyć jako upominek, wzbogacenie prezenciku dla gości. 
  • Bilecik sprawdzi się również jako element dekoracyjny na stole. Wówczas można umieścić go od razu obok nakryć gości przy stole, bezpośrednio na talerzach. Z pewnością będzie to ciekawa ozdoba, która wzbogaci całą aranżację weselnego stołu. Będzie ciekawie prezentować się w połączeniu z pozostałymi dodatkami i dekoracjami z kolekcji Rustic Pampas.
  • Ozdobny bilecik wzbogacony jest o modny motyw graficzny, który pochodzi z kolekcji Rustic Pampas. Styl boho na weselu jest bardzo modny i najczęściej wykorzystywany. Dbałość o wszelkie detale i ozdoby z pewnością zostanie zauważona przez zaproszonych gości na przyjęcie. 
  • Tekst umieszczony na bileciku sprawi, że goście poczują się docenieni i wyróżnieni, gdy przeczytają takie miłe słowa skierowane do nich. Bilecik umieszczony obok nakryć gości przy stole będzie prezentować się nowocześnie. W szczególności będą ciekawie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Odpowiednio dobrane dodatki pozwolą uzyskać spójną całość. 

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm.

Ważne:

  • Opakowanie zawiera 10 sztuk bilecików.

Zobacz także