Krówka personalizowana na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Krówka personalizowana na ślubne podziękowanie dla gości.

KRÓWKI ślubne personalizowane Forever Together 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówki personalizowane Sensual to słodki sposób, by powiedzieć zaproszonym na wesele gościom – dziękujemy, że jesteście z nami! Ten tradycyjny przysmak rozpływa się w ustach i jest uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Sprawdzi się na wesele urządzone w starym stylu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki personalizowane Forever Together to słodycz lekko ciągnąca się, ale i rozpływająca w ustach. Przywodzi na myśl smaki dzieciństwa, które ma się w pamięci. Dlatego jest to świetny prezent dla gości weselnych. Docenią ich smak, a także eleganckie opakowanie!

Opis:

  • Krówki personalizowane Forever Together gwarantują pyszne połączenie smaku mleka, masła i cukru, takie które pamięta się z dzieciństwa. To prezent, który na pewno sprawdzi się na wesele organizowane w stylu retro czy rustykalnym. Krówki zapakowane są w kolorowe papierki z personalizacją. Sama krówka tradycyjnie zapakowana jest w kawałek pergaminowego materiału. Natomiast na nim znajduje się okolicznościowa etykieta. Widnieje na niej grafika jasnoróżowych, ciemnoróżowych kwiatów z kolekcji Forever Togehter.
  • Rozwinięte pąki podkreślają Waszą dojrzałą miłość i decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Zielone liście są symbolem nadziei, że tak właśnie pozostanie. Poza kwiatami widoczny jest jeszcze dekor rombu, który je przesłania. Sama figura jest biała, natomiast ma różowe krawędzie. Nieprzypadkowo tak właśnie jest, gdyż w jej wnętrzu widnieją napisy. Na samej górze słowo: „dziękujemy”, a poniżej Wasze imiona. W końcowym wierszu umieścimy datę Waszego ślubu i wesela. Krówki są spakowane w tradycyjny sposób, ze szpiczastymi rogami.       

Zastosowanie:

  • Krówki personalizowane Forever Together możecie umieścić w pudełeczkach z tej samej linii produktowej. Do kwadratowego zmieścicie nieco więcej tych pysznych słodkości. Ale możecie też postawić na ich włożenie do pudełka w kształcie serduszka. Oczywiście krówki możecie postawić bezpośrednio przy nakryciu, np. na podstawce filiżanki.
  • Krówki możecie wysypać też do większej misy czy koszyka i taki element ustawić na stoliku przy wejściu. Nad nim możecie postawić tablicę zachęcającą do częstowania się. Krówki mogą zostać wręczone przy krojeniu weselnego tortu. W takim przypadku oprócz kawałka wypieku na każdy talerzyk trafi kilka krówek z personalizacją. Bez wątpienia krówki mogą być także nagrodami za udział w zabawach nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Ich doskonały smak zachwyci najbardziej wymagających!                  

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także