Aranżacja na panieński w plenerze
search
  • Aranżacja na panieński w plenerze
  • Dekoracja panieńskiego w plenerze,
  • Brelok makrama na podziękowanie dla dziewczyn na panieński.

BRELOK makrama z bilecikiem podziękowanie Wieczór Panieński w plenerze

29,00 zł
Brutto

Oryginalny brelok makrama, ręcznie pleciony. Breloczek posiada złoty karabińczyk. Świetne podziękowanie dla dziewczyn z okazji wieczoru panieńskiego. Do niego dołączymy personalizowany bilecik.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rękodzieło w prezencie dla dziewczyn z okazji wieczoru panieńskiego? Dlaczego nie! To świetny pomysł, a ten brelok w postaci makramy na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, która go otrzyma. Do breloczka dołączony jest również dopasowany do okazji bilecik z przyjemną dla oka grafiką.
Brelok makrama do kluczy z bilecikiem jako pomysł na podziękowanie dla dziewczyn zaproszonych na wieczór panieński.Zawieszka ma postać  ręcznie wyplatanej makramy w kolorze złamanej bieli i jest podczepiona do praktycznego, złotego karabińczyka. Do breloczka dołączony jest bilecik ozdobiony subtelną grafiką przedstawiającą ślubną suknię i pantofelki. Umieścimy na nim również tekst „Wieczór Panieński” i personalizację obejmującą imię panny młodej oraz datę imprezy. U dołu dodamy także podziękowania dla gości za ich obecność.
Ten brelok do kluczy w formie makramy na pewno przypadnie do gustu dziewczynom. To wspaniałe rozwiązanie i pomysł na upominki dla nich, zwłaszcza jeśli chcesz podarować coś, co ma walor estetyczny i praktyczny. Do makramy podpięty jest karabińczyk, który stanowi wygodniejszą alternatywę dla klasycznego kółka. Dzięki temu breloczek można znacznie łatwiej podczepić do kluczy. Szukasz innych gadżetów na swoje przyjęcie? Koniecznie sprawdź pozostałe propozycje należące do kolekcji Wieczór Panieński w plenerze!

Wymiary:

  • długość breloka ok. 20 cm,
  • rozmiar karteczki ok. 11 × 21 cm.

Zobacz także